0

مدير آل اشپورت: عده‌اي جوسازي مي‌کنند

javad365
javad365
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2026

مديرعامل شرکت آل اشپورت گفت:‌ متاسفانه بعضي‌ها با توپ‌هاي ما که تائيديه فيفا را دارد مغرضانه برخورد مي‌کنند.

به نقل از خبرگزاري فارس، جعفري، مديرعامل شرکت آل‌ اشپورت پس از انتشار اخباري مبني بر ناراحتي تعدادي از دروازه‌بان‌هاي ليگ برتر از توپ مسابقات ليگ برتر با خبرنگار خبرگزاري فارس تماس گرفت و اظهار داشت:‌ توپ‌هاي ما مورد تائيد فيفاست. اين شرايط را من و يا شرکتم ايجاد نکرده‌ايم، بلکه با توجه به امتيازهايي که توپ ما پيدا کرده خوشبختانه تائيد‌يه فيفا را گرفته است اما برخي‌ها متاسفانه با اين موضوع مغرضانه برخورد مي‌کنند.

وي افزود: هر کسي سليقه خاص خودش را دارد و به نظرم بعضي‌ها در انتهاي يک بازي وقتي که احساس خطر مي‌کنند، صحبت‌هاي کذبي را در مورد برخي وسايل بازي انجام مي‌دهند. اين که گفته‌اند توپ‌هاي بازي‌هاي ليگ برتر مناسب نيست، اصلا درست نيست و اين اظهارات کذب محض است.

جعفري ادامه داد:‌ البته پس از اينکه ما اسپانسر 16 تيم ليگ برتر ايران شديم، جوسازي‌هايي را که پيش‌بيني کرده بوديم، آغاز شد. برخي‌ها مي‌گويند سرعت توپ‌هاي ما زياد است اما اگر از کارشناسي بپرسيد همين فاکتور سرعت امتياز يک توپ خوب است. اگر توپ‌هاي شرکت ما را با 4 توپ مطرح دنيا مقايسه کنيد با يک پرتاب آن توپ‌ها 48 متر پرتاب مي‌شوند و توپ ما 52 متر. اين‌ها يک امتياز است و عيب نيست.

وي خاطرنشان کرد:‌ امروز با علي کفاشيان در مورد اين اظهارنظرها صحبت کردم و ايشان هم اعلام کردند برخي اظهارنظرها مغرضانه است. من از آقايان مي‌خواهم اگر اعتراضي به توپ‌هاي ما دارند بهتر است از فيفا استعلام بگيرند. اين توپ‌ها حتي در ليگ فرانسه نيز استفاده مي‌شود و چندي پيش در بازي دو تيم پاري سن ژرمن و ليون نيز استفاده شد که خوشبختانه همه راضي بودند اما متاسفانه نمي‌دانم در فوتبال ايران چه مسئله‌اي است که برخي‌ها ناراحتند.

جعفري در پايان خاطرنشان کرد: دنبال منافع در فوتبال ايران نيستم و فقط به خاطر عشق و علاقه و عرق ملي اسپانسر فوتبال ايران شدم. فقط هم حقايق را مي‌گويم و مطمئن باشيد بجز اين مسئله دنبال چيز ديگري نيستم. فقط دوست دارم برخي‌ها به دنبال جوّسازي و حرکات مغرضانه عليه شرکت ما نباشند.
سه شنبه 7 شهریور 1391  1:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها