0

135 کیلوگرم مواد مخدر در خوزستان کشف شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

135 کیلوگرم مواد مخدر در خوزستان کشف شد

 

  جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان از کشف 88 کیلو و 260 گرم حشیش و 46 کیلو و 570 گرم تریاک در دو عملیات جداگانه در شهرستان‌های اهواز و اندیمشک خبر داد.

 

خبرگزاری فارس: 135 کیلوگرم مواد مخدر در خوزستان کشف شد

 

 پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ عبدالله نظرپور اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان در دو عملیات مجزا در شهرستان‌های اهواز و اندیمشک 134 کیلو و 830 گرم مواد مخدر کشف کردند.

وی افزود: در عملیات نخست، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان با کسب خبر مبنی حرکت یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر از شهرستان اهواز به مقصد استان کرمانشاه در محور اندیمشک به خرم آبا، خودرو را شناسایی و متوقف کردند.

نظر‌پور بیان داشت: ماموران پلیس پس از توقف خودرو در بازرسی از خودرو 46کیلو و 570 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقدار 13 کیلو و 260 گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کردند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: همچنین در عملیات دوم، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از شناسایی دو نفر فروشنده مواد مخدر در یک عملیات غافلگیرانه هر دو سوداگر مرگ را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهمان 75 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را که به طرز ماهرانه‌ای در وسایل منزل جاسازی شده بود کشف کردند.

نظرپور در خاتمه با اشاره به دستگیری چهار نفر سوداگر مرگ در دو عملیات اخیر خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند. 

دوشنبه 6 شهریور 1391  9:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها