0

درآمد تبلیغات در جیب استقلال و پرسپولیس

 
alifakhraei
alifakhraei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1329

درآمد تبلیغات در جیب استقلال و پرسپولیس

درآمد تبلیغات در جیب استقلال و پرسپولیس

 

اکونیوز:نشست رئیس فدراسیون فوتبال با نماینده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در حالی برگزار شد که مقرر شد تمام درآمد تبلیغات محیطی دیدارهای این دو تیم در ورزشگاه‌های تختی و آزادی به حساب این دو باشگاه تهرانی واریز شود.

به گزارش  خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)،در نشست پیش از ظهر امروز که با حضور علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، احمد رسولی‌نژاد رئیس هیئت مدیره استقلال، توفیق کابلی مدیر مجموعه ورزشی آزادی و خاک‌کار معاون شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در محل دفتر معاون معاون پارلمانی، حقوقی و امور استان‌‎های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، در خصوص درآمدزایی این دو باشگاه بحث و تبادل نظر صورت گرفت. علی فتح الله زاده به دلیل حضور نداشتند در تهران، در این جلسه غایب بود.
بر این اساس مقرر شد تمام درآمد تبلیغات محیطی ورزشگاه آزادی و ورزشگاه تختی در زمانیکه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس میزبان هستند و پیش از این به سازمان لیگ برتر اختصاص داشت، بطور کامل به حساب این دو باشگاه پرطرفدار تهرانی واریز شود.
احمد رسولی نژاد ضمن تائید این مطلب  گفت: این رقم بسیار بالایی خواهد بود که هنوز مورد محاسبه قرار نگرفته‌ است. این مبلغ می‌تواند کمک زیادی برای حل مشکلات مالی این دو باشگاه دولتی که تحت پوشش وزارت ورزش و جوانان هستند، باشد.

دوشنبه 6 شهریور 1391  6:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها