0

آفلاي در آستانه ترک بارسا به صورت قرضي

 
alifakhraei
alifakhraei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1329

آفلاي در آستانه ترک بارسا به صورت قرضي

آفلاي در آستانه ترک بارسا به صورت قرضي


مديربرنامه هاي ستاره هلندي اعلام کرد که در حال مذاکره با تيمهاي متعددي است تا آفلاي به صورت قرضي نوکمپ را ترک کند .


راب جانسن، مديربرنامه هاي ايبراهيم آفلاي در صحبتهايي اعلام کرد که اين ستاره هلندي به احتمال قريب به يقين بارسلونا را به صورت قرضي ترک خواهد کرد.

ستاره سابق پي اس وي آيندهوون جايي درترکيب بارسلونا ندارد و در جريان ديدار يکشنبه شب بارسا مقابل اوساسونا که بابرد 1-2 تيم کاتالان به پايان رسيد هم جايي در ترکيب اين تيم نداشت.

از همين رو خود آفلاي هم از پيشنهاد ترک بارسا به صورت قرضي استقبال کرده تا بتواند حضور پررنگ تري در ترکيب تيمي داشته باشد و از همين رو در آستانه انتقال قرضي به تيم ديگري است.

راب جانسن، مديربرنامه هاي آفلاي دراين باره به استوديو فوتبال گفت:« او کيفيت لازم براي موفقيت در بارسا را دارد ولي بعد از بازگشت از مصدوميت روزهاي سختي را پشت سرگذاشت. شايد براي او بهتر باشد تا شانسش را در تيم ديگري امتحان کرده و در تيم ديگري بيشتر بازي کند. ما در مرحله بررسي پيشنهادات ديگر هستيم.»

مديربرنامه هاي آفلاي گفت:« مادر مورد انتقال قرضي او صحبت مي کنيم. همه چيز به بارسلونا بستگي دارد. آنهاتصميم مي گيرند که بازيکنانشان در چه تيم هايي بازي کنند. ما چندين پيشنهاد از چند تيم داريم و درحال مذاکره با چند باشگاه هستيم.»

آفلاي در ژانويه سال 2011 از آيندهوون به بارسلونا پيوست ولي مصدوميتي شديد از ناحيه زانو مانع از تاثيرگذاري او در ترکيب بارسا در فصل گذشته شد.
دوشنبه 6 شهریور 1391  6:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها