0

فال فردا دوشنبه ششم شهریور ماه سال 1391

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

فال فردا دوشنبه ششم شهریور ماه سال 1391

فروردين
از ديگران دلگير مي شويد منظورشان را اشتباه برداشت مي كنيد. اما نبايد با همسرتان هم همينن طور رفتار كنيد.

 ارديبهشت
به شدت کار می کنید .البته با همکاران  تمام روز را غیبت می کنید بنابراین حوصله تان سر نمی رود . بهتر است امروز کار و تفریح را با هم ترکیب کنید که البته نیاز به انگیزه دارید که باید به دنبالش بگردید .

خرداد
هر چه قدر هم كه براي نظر يك نفر احترام قائل هستيد، اما عاقلانه نيست اجازه دهيد بر تصميم شما اثر بگذارد. تغييرات اخير بسيار اتفاقي بوده است و شما تنها كسي هستيد كه مي دانيد چه طور آرزوها، اميدها و روياهايتان را به دست آوريد.

تير
احساسات تان بر شما غلبه کرده است و هر نوع استرس و اضطرابی بر کارتان تاثیر می گذارد.همکاران تان از این که حالت غیرعادی پیدا کرده اید،خوشحال هستند.

 مرداد
امروز ارزش هاي شما ممكن است دست خوش تغييرات اساسي شود كه نه تنها شما، بلكه اطرافيان شما را تني نيز شگفت زده خواهد كرد. مواردي كه تا به حال برايتان بسيار مهم بوده ممكن است ناگهان جلوه خود را از دست بدهند، يا روي مطالبي كار كنيد كه قبلاً برايتان حتي ارزش دوباره فكر كردن را نداشت. اين تجربه اي عالي است و ذهن شما را به روي انواع احتمالاتي باز مي كند كه هرگز قبلاً مورد توجه قرار نداده بوديد.

شهريور
امروز بعضی از افراد قابل پیش بینی هستند.بنابراین در برخورد با آنها با مشکل روبرو می شوید.اما خودتان هم همین رفتار را دارید.امروز بهتر است هر کسی به حال خودش باشد و با خودش تنها باشد.صحبت کردن درباره مشکلات بی فایده است.

مهر
زمان آن فرا رسیده که راجع به کارهای روزانه و شرایط کاری تان فکر کنید ، خصوصاً اگر آنها آن قدر خسته کننده هستند که میخواهید از دستشان فریاد بزنید(( خسته شده اید)) کارهای تکراری و وظایف همیشگی نیز امروز اعصاب شما را خرد می کند و باعث می شود از کوره در بروید برخی افراد عقیده دارند که زندگی همین است و باید راه این روش بچسبید ولی شما مطمئن اید که خیلی سریع اوضاع تغییر کرده و بهبود خواهد یافت.

آبان
اگر در آرزوهای تان به دنبال کسی می گردید که می دانید در واقعیت هرگز وجود ندارد مطمئن باشید امروز در مقابل چشمان تان می باشد.شاید رابطه ای در حال حاضر صورت نگیرد اما مطمئن باشید در آینده یک رابطه عمیق صورت می گیرد.

آذر
امروز تمايل نشان بدهيد به يادگيري از ديگران چون خيلي چيزها است كه به شما ياد بدهند. اشتباه كردن قسمتي از يادگيري است كه به شما كمك مي كند تا راه براي يك زندگي مستقل و طبق سليقه تان باز شود. و بيائيد صادق باشيم آذريهاي عزيز، رسيدن به آن هدف ارزش كمي تحقير شدن را دارد.

دي
امشب شما بسيار جذاب هستيد. اگر امروز دعا نكنيد نمي توانيد كارهايتان را به خوبي انجام دهيد. سيارات از شما حمايت مي كنند بنابراين شجاع ودلير باشيد و سعي كنيد خجالتي و بي اراده نباشيد

بهمن
ستارگان تشویق تان می کنند تا در رابطه با چگونگی پیشرفت در هفته های آینده فکر کنید . با کسانی که اطلاعاتی دارند یا می توانند شما را به چنین افرادی معرفی کنند صحبت کنید . دانش قدرت است بنابراین شاید در فکر اضافه کردن معلومات یا مهارت به گنجینه خود باشید  در این مورد برای بدست آوردن تمامی اطلاعات مربوط درنگ نکنید.

اسفند
سنجاق کردن دیگران در یک چارچوب ترتیب داده شده کاروبار تمام وقت امروز است . اگر می خواهید به تلف شدن وقت تان پایان دهید باید برنامه های قریب الوقوع بزنید این نیست که دوستان شما را نرنجانند . اما در نظر بگیرید که هر کس می تواند در چنین موقعیتی قرار بگیرد که به دوستش نیاز پیدا کند. لطفاً‌ خودتان شخصی انجام ندهید.

 

 

یک شنبه 5 شهریور 1391  7:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها