0

بيک‌زاده: از خجالت آنهايي که مغرضند درمي‌آيم

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: از خجالت آنهايي که مغرضانه در موردم مي‌پرسند درمي‌آيم.

هاشم بيک زاده در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد استقلال و انتقادهايي که به وي بعد از دربي شده صحبت هاي زير را مطرح کرد:

دربي براي شما پيامدي هم داشت؟

دربي هميشه پيامد دارد. هر جا مي رويم مي گويند تساوي در اين دربي برنامه ريزي شده بوده يا مي گويند شما بازيکنان پول هاي ميلياردي مي گيريد اما بازي نمي کنيد.

چقدر اين انتقادها را قبول داري؟

هيچ کدام. ما واقعا دوست داشتيم دربي را ببريم و تلاش خود را هم انجام داديم. در مورد پول هم بايد بگويم بازيکنان استقلال هنوز يک ريال هم نگرفته اند اما با همه وجود در حال کار کردن هستند.

سيستم استقلال براي بازي با پرسپوليس نباختن بود؟

نه اين طور نيست. ما براي 3 امتياز آمده بوديم. اين بازي ربطي به شرايط دو تيم در جدول ندارد. شرايط طوري بوده که پرسپوليس و استقلال موقعيت زيادي براي گل زدن نداشتند.

از خودت در اين مسابقه راضي بودي؟

همه تلاش خود را کردم و در اين باره کادرفني بايد نظر بدهد.

عده اي هميشه از اينکه تو براي استقلال به ميدان مي روي ناراضي هستند و هميشه از قلعه نويي در مورد عملکردت مي پرسند.

من زياد هم براي استقلال بد بازي نمي کنم. تاکنون هم جزو 4،5 بازيکن اول اين تيم هستم. فکر مي کنم آن دسته از افرادي که در مورد من مدام از قلعه نويي مي پرسند از کسي خط مي گيرند وگرنه چرا بايد يک نفر در يک نشست خبري دو بار در مورد من بپرسد. تمام توان من اين است که خوب باشم تا شرمنده حمايت هاي قلعه نويي نشوم. روزي مي رسد که از خجالت امير قلعه نويي و همه آنهايي که غرض ورزانه به دنبال تخريب من هستند در مي آيم. از امير قلعه نويي هم تشکر مي کنم که هميشه از من حمايت کرده است.

امير قلعه نويي بعد از دربي گفت با اين بازي به قهرماني استقلال اميدوار شده در حالي که کسي از اين بازي لذت نبرد.

قلعه نويي بر اساس تجربه اش اين حرف را زده است. حتما يک چيزهايي در تيم ديده که اين حرف را مطرح کرده است. سال گذشته او با تراکتورسازي در حالي که کسي فکر نمي کرد نايب قهرمان شد. با صدر جدول فقط 3 امتياز فاصله داريم و مي توانيم جبران کنيم. اين قدر هم جايگاه بدي نداريم برخي بزرگش کرده اند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 5 شهریور 1391  4:45 PM
تشکرات از این پست
ahmad88
ahmad88
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 582
یک شنبه 5 شهریور 1391  11:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها