0

مقداری کالای قاچاق در لرستان کشف شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مقداری کالای قاچاق در لرستان کشف شد

 

  مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان از کشف مقداری کالای قاچاق و اعمال جریمه سنگین برای قاچاقچیان کالا توسط شعبه ویژه رسیدگی کننده به قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

 

خبرگزاری فارس: مقداری کالای قاچاق در لرستان کشف شد

 

 به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی لرستان، داریوش جودکی گفت: در این راستا این کالاهای قاچاق به ارزش 418 میلیون و 322 هزار ریال کشف و به نفع دولت صادر و قاچاقچیان به پرداخت جزای نقدی محکوم شدند.

وی تصریح کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرماندهی انتظامی لرستان در محور ورودی شهر خرم‌آباد از یک دستگاه اتوبوس مسافربری مقادیر زیادی البسه، لامپ و لوازم برقی خارجی را به ظن قاچاق کشف و پس از تحقیقات اولیه و صورت ‌جلسه حسب دستور قضایی کالای مکشوفه به همراه راننده اتوبوس حامل کالای قاچاق به گمرک استان معرفی شد و گمرک نیز پس از تایید قاچاق بودن کالای مکشوفه علیه متهمان در دادسرای خرم‌آباد اعلام جرم و تقاضای رسیدگی کردند.

وی اظهار داشت: به محض وصول پرونده به این اداره کل بلافاصله به شعبه ویژه رسیدگی کننده به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان خرم‌آباد ارجاع شد و صاحبان کالای قاچاق به پرداخت مبلغ 578 میلیون و 14 هزار ریال به عنوان جریمه در حق صندوق دولت محکوم کردند و پرونده را به علت قطعی بودن حکم صادره جهت اجرا در اختیار اجرای احکام قرار دادند.

شنبه 4 شهریور 1391  10:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها