0

فرگوسن:فرديناند مي تواند از هفته آينده بازي کند

 
javad365
javad365
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2026
محل سکونت : تهران

فرگوسن:فرديناند مي تواند از هفته آينده بازي کند

فرگوسن:فرديناند مي تواند از هفته آينده بازي کند


سرالکس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، اعلام کرد ريو فرديناند، مدافع باتجربه اين تيم، مي تواند در ديدار هفته آينده مقابل ساوتهمپتون به ميدان برود.


 اين مدافع 33 ساله به دليل مصدوميت از ناحيه ران، اولين ديدار يونايتدها در فصل جديد مقابل اورتون را از دست داد.

 

 اگرچه فرديناند در ديدار اين هفته مقابل فولام نيز حضور نخواهد داشت اما سرمربي شياطين سرخ اميدوار است که خط دفاعي تيمش در ديدار هفته آينده غايبان کمتري داشته باشد.

 

 او در گفتگو با سايت اختصاصي باشگاه منچستريونايتد گفت:" در چند فصل اخير، مدافعان ما بيشتر از مهاجمان دچار مصدوميت شده اند. اين عجيب است. اين باعث مي شود فکر کنيد حتما کاسه اي زير نيم کاسه است.ما تيم قدرتمندي داريم و مي خواهيم از آن استفاده کنيم. اين فرصت براي همه است که به ميدان بروند و در دستاوردهاي اين فصل تيم نقش داشته باشند.

 

 فيل جونز به تمرينات برگشته اما غيبت کريس اسمالينگ طولاني است. فکر مي کنم ريو به ديدار هفته آينده برسد.

 

 جاني اونز خوب کار مي کرد اما در تمرينات روز يکشنبه احساس ناراحتي کرد واز آن روز تمرين نمي کند. نمي دانم غيبت او طولاني خواهد بود يا کوتاه مدت."

 

 در ديدار هفته گذشته مقابل اورتون، آنتونيو والنسيا در سمت راست خط دفاعي بازي کرد اما فرگوسن تاکيد کرد که احتمالا رافائل داسيلوا به زودي مي تواند در اين پست به ميدان برود.

 

 " والنسيا مي تواند در هر پستي بازي مي کند. او ويژگي هاي يک بازيکن آمريکاي جنوبي را به طور کامل دارد. او فقط دوست دارد بازي کند. او قدرتمند است و سرعت بالايي دارد. ضمن اينکه تکل هاي خوبي نيز مي زند. او مي تواند کارهاي زيادي انجام دهد. اما حضور او در سمت راست خط دفاعي تنها براي مدت کوتاهي است.

 

 رافائل در رقابت هاي المپيک حضور داشت و تازه برگشته اما آنتونيو در تمام تابستان در کنار تيم بود و در اردوي پيش فصل در سمت راست خط دفاعي خوب کار کرد."

شنبه 4 شهریور 1391  7:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها