0

حسین معدنی: پیشنهاد باریج اسانس را پس از مشورت با پیشکسوتان والیبال پذیرفتم.

siasport23
siasport23
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 16696

حسین معدنی: پیشنهاد باریج اسانس را پس از مشورت با پیشکسوتان والیبال پذیرفتم.

' حسین معدنی' شامگاه یكشنبه در گفت وگوبا ایرنا اظهار داشت:باریج اسانس از نظر نفرات، یك تیم یكدست است و می توان موفقیت های خوبی با این تیم در لیگ برتر به دست آورد.

وی با اشاره به اینكه تعدادی از بازیكنان باریج اسانس قبلا در تیم ملی شاگرد من بوده اند، تاكیدكرد: اكثر بازیكنان جوان باریج اسانس با حضور در تیم ملی نوجوانان و جوانان در مسابقات جهانی و آسیایی شایستگی های خود را به خوبی به نمایش گذاشتند.

وی در مورد برنامه های خود در تیم باریج اسانس گفت: با توجه به اینكه زمانی كمی برای شناخت روی تیم دارم، در دو بازی آخر نیم فصل اول برنامه های كاری 'مصطفی شجاعی' سرمربی سابق این تیم را پیگیری خواهم كرد.

سرمربی سابق تیم ملی، تصریح كرد: با توجه به اینكه سبك بازی من ارایه یك والیبال مدرن است برای ارایه این شیوه در تیم باریج اسانس به چندین ماه فرصت زمانی نیاز دارم.

معدنی در مورد بازی روز چهارشنبه این تیم مقابل پیشگامان یزد خاطرنشان كرد: با گفتن مسایل ریز والیبال و آماده كردن تیم از نظر روحی روانی برای كسب پیروزی تلاش خواهیم كرد.

وی دلیل نتایج ضعیف تیم باریج اسانس را دراین فصل بدشانسی عنوان كرد و گفت: تیم باریج اسانس در فصل گذشته با هدایت شجاعی و داشتن یك تیم متوسط توانست مقام خوبی را در لیگ كسب كند.

سرمربی جدید تیم والیبال باریج اسانس خاطر نشان كرد: شجاعی دوست و همبازی من در تیم ملی بوده و قبل از امضای قرارداد خود با این تیم از وی رخصت خواهم گرفت.

'حسین معدنی' سرمربی سابق تیم ملی پس از بركناری 'مصطفی شجاعی' از امروز كار خود را به عنوان سرمربی تیم والیبال باریج اسانس كاشان آغاز كرد.

تیم والیبال باریج اسانس كاشان با كسب چهار برد و هفت شكست و مجموع 10 امتیار در مكان یازدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفته است.

شنبه 4 شهریور 1391  7:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها