0

تهران چند مشترك اينترنت پرسرعت دارد؟

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تهران چند مشترك اينترنت پرسرعت دارد؟

جام جم آنلاين: تعداد پورت‌هاي اينترنت پرسرعت موجود مخابرات استان تهران، در حال حاضر 200 هزار پورت توزيع‌ شده است و مسوولان قصد دارند تا پايان سال 91 اين تعداد را به 500 هزار پورت ديگر توزيع كنيم.

ارديبهشت ماه سال جاري بود كه معاون طرح و مهندسي مخابرات استان تهران با اشاره به طرح فيبر نوري اين شركت مخابرات به ايسنا گفت: در حال حاضر پروژه GPON آغاز شده و در دو منطقه تهران در حال اجرا است.

سرعت پهناي باند اين پورت‌ها طبق آيين‌نامه‌ 128 است كه سازمان‌هاي پژوهشي، آموزشي و تجاري با گرفتن مجوز مي‌توانند از سرعت‌هاي بالاتر برخوردار شوند.

اما چندي پيش قائم مقام مدير عامل شركت مخابرات استان تهران مشتركين اينترنت پرسرعت تهران و البرز را 700 هزار شماره اعلام كرد و افزود: اين تعداد جمع شركت‌هاي ارائه كننده اينترنت PAP و مخابراتي استان است.

"ابراهيم يافتيان" سرويس‌هاي جديد اين شركت را راه اندازي سوئيچ‌هاي همراه با صدا و مبتني بر ديتا اعلام كرد و گفت: تلفن‌هاي اعتباري راه اندازي سرويس اينترنت پر سرعت براي مستاجرين با حل مشكلات صاحب‌خانه‌ها، سرويس‌هاي ارزش افزوده و خدماتي كه در شبكه‌هاي مخابراتي است و پيشرفته است و به مردم كمك مي‌كند به آن سمت روند.

صادقي - معاون توسعه و مهندسي شركت مخابرات استان تهران - هم گفته است:‌ در مجموع در استان‌هاي تهران و البرز بيش از 230 هزار پورت ADSL به مردم واگذار شده كه حدود 130 هزار پورت آن مربوط به يكساله اخير بوده است.

وي افزود:‌ بيشترين واگذاري سرويس ADSL مربوط به مخابرات منطقه دو با 44 هزار پورت و پس از آن استان البرز با 32 هزار پورت و اداره كل مخابرات منطقه 8 نيز با 27 هزار پورت بيشترين واگذاري اين سرويس به مردم را داشته‌اند.

به گفته او از ابتداي سال جاري تا پايان تيرماه بيشترين سرويس ADSL توسط مخابرات منطقه البرز با 9 هزار و 37 پورت و اداره كل مخابرات منطقه 5 با 8 هزار و 31 پورت و مخابرات منطقه 3 با 7 هزار و 62 پورت رتبه‌هاي اول تا سوم واگذاري اين سرويس را دارند.

با راه‌اندازي سامانه (CRM)‌ مديريت ارتباط با مشتريان 2828 در مناطق مختلف استان تهران سرعت واگذاري سرويس ADSL افزايش داشته است. علاوه بر سرعت واگذاري‌ ADSL در مناطق سعي شده روند كيفيت سرويس ADSL نيز بهبود يابد و سرويس‌هاي متنوعي واگذار شود كه در اين راستا طرح ارائه سرويس ADSL حجمي در مراكز مخابراتي اداره كل مخابرات منطقه هفت به مردم آغاز شده اين طرح بزودي در تمامی مناطق مخابراتي به اجرا در مي‌آيد. (ايسنا)

 

شنبه 4 شهریور 1391  3:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها