0

چرخابي:سپاهان اشتباهات بزرگي داشت

 
mohammadfakhraei
mohammadfakhraei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 2346
محل سکونت : تهران

چرخابي:سپاهان اشتباهات بزرگي داشت

چرخابي:سپاهان اشتباهات بزرگي داشت


پيشکسوت تيم فوتبال سپاهان اشتباهات اين تيم در يارگيري را بسيار بزرگ دانست و افزود: امروز سپاهان و کرانچار نمي‌دانند چکار بايد بکنند. صادقي دروازه‌بان بدي نيست اما از دست دادن رحمان احمدي جاي تاسف داشت.


حسين چرخابي در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد دلايل ناکامي سپاهان در هفته‌هاي اخير ليگ برتر ضمن بيان مطلب فوق گفت: مهمترين دليل به اشتباهات بزرگ در يارگيري تيم باز مي‌گردد. اينکه حسيني، بنگر و سزار از اين تيم جدا شدند، اصلا هيچ تقصيري متوجه باشگاه نيست اما نبايد شرايطي را براي جدايي رحمان احمدي، جانواريو و کريميان فراهم مي‌کردند.

وي اضافه کرد: کريميان به تيم تعصب داشت و به درد سپاهان مي‌خورد، اما خودشان آن را کنار گذاشتند. جانواريو هم علاقمند بود بماند، اما اتفاقاتي افتاد تا از سپاهان برود. امروز هم تيم با سيستم 3-3-4 بازي مي‌کند، دليلش هم آن است که صددرصد از کلاه کج استفاده کنند زيرا اين بازيکن را خودشان آورده‌اند، مشکلاتي وجود دارد و نمي‌خواهند او را کنار بگذارند.

"11 سال مربي احمدرضا عابدزاده بهترين دروازه‌بان ايران بودم و با صراحت مي‌گويم دوازه‌بان خوب در ايران نداريم." پيشکسوت تيم سپاهان با اشاره به اين مسئله در مورد عملکرد ضعيف محمدباقر صادقي اظهار داشت: صادقي دروازه‌بان بدي نيست اما از دست دادن رحمان احمدي جاي تاسف داشت. آنطور که شنيده‌ام احمدي حاضر بود با مبلغ کمتر در سپاهان بماند زيرا به تيم و پيراهن آن تعصب داشت، اتفاقي که کمتر در بين فوتباليست‌هاي ايراني شاهد آن هستيم.

وي افزود: امسال سپاهان در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا، ليگ برتر، جام حذفي و مسابقات فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا بايد به ميدان برود و چه اشکالي داشت تيم دو دروازه‌بان خوب مي‌گرفت که با رقابتي عادلانه، از دروازه‌‎ تيم به خوبي حراست مي‌کردند. در اين شرايط اگر صادقي دچار مصدوميت يا مشکل روحي-رواني شود، چه‌کار بايد کرد.

چرخابي در ادامه با بيان اينکه امروز سپاهان و کرانچار نمي‌دانند چکار بايد بکنند، خاطرنشان کرد: سپاهان به رحمان احمدي نياز داشت و نبايد به راحتي اجازه مي‌دادند اين دروازه‌بان از سپاهان جدا شود.

وي در مورد تشويق ساکت توسط تماشاگران سپاهان پس از شکست برابر پيکان افزود: شکي وجود ندارد ساکت مديرعاملي قوي بود اما عليرضا رحيمي تنها مديرعامل فوتبالي ليگ ايران است. امروز اقدام تماشاگران حرفه‌اي نيست و بايد از او حمايت کرد. متاسفانه تماشاگران زود شروع به شعار دادن عليه کادرمديريت، فني و بازيکنان کردند و بايد بيش از اين صبور باشند.

پيشکسوت تيم سپاهان در مورد تاثير منفي دعوت نشدن بازيکنان اين تيم از سوي کي‌روش به تيم ملي تاکيد کرد: قطعا اين مسئله روي تيم تاثير منفي گذاشته است. بطور مثال وقتي يک دانش‌آموز هميشه 20 مي‌گيرد و معلم به دانش‌آموزان ديگر که 18 يا 19 گرفته‌اند، هديه مي‌دهد، اين دانش آموز ضربه مي‌خورد. امروز همه مربيان ايران دوست دارند اميد ابراهيمي در تيم‌شان بازي کند، اما وقتي نفراتي نظير وي به تيم ملي دعوت نمي‌شوند، روي عملکردشان تاثير منفي گذاشته مي‌شود.

وي در مورد اينکه سرمربي تيم سپاهان پس از پايان بازي با پيکان اعلام کرد 5-6 موقعيت گلزني داشته است، يادآور شد: وقتي 40 موقعيت هم داشته باشيد اما نتوانيد گل بزنيد، فايده‌‎اي ندارد. تيم مقابل قطعا مي‌خواهد برابر سپاهان گل نخورد و وقتي اين اتفاق مي‌افتد، بايد به اين نکته توجه کرد آن تيم موفق‌تر از سپاهان عمل کرده است.

چرخابي مسابقات فصل جاري را سخت‌‍ترين دوران برگزاري ليگ دانست زيرا ممکن است بيش از 4 تيم به ليگ دسته اول سقوط کند و هنوز وضعيت تعداد تيم‌هاي ايران در آسيا مشخص نيست و در پايان گفت: ليگ ايران مانند کسي است که پايش شکسته و چند قدم پيش مي‌رود و پس از آن متوجه اين مسئله مي‌شود، اين يعني همه تيم‌هاي کار فوق العاده سختي دارند. هيچ تيمي را نمي‌توان از امروز قهرمان و سقوط کرده دانست و حتي ذوب‌آهن مي‌تواند با 2 برد به ميانه جدول برسد.

تيم فوتبال سپاهان اصفهان در هفته ششم رقابت‌هاي ليگ برتر در ورزشگاه تختي برابر پيکان تن به شکست يک بر صفر داد. اين دومين باخت متوالي سپاهاني‌ها در ليگ امسال بوده است.
شنبه 4 شهریور 1391  12:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها