0

پیروزی قهرمان ژرمن‌ها مقابل وردربرمن در دیدار افتتاحیه

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

پیروزی قهرمان ژرمن‌ها مقابل وردربرمن در دیدار افتتاحیه

نسخه چاپيارسال به دوستان
هفته اول بوندس‌لیگا آلمان
پیروزی قهرمان ژرمن‌ها مقابل وردربرمن در دیدار افتتاحیه

خبرگزاری فارس: قهرمان فصل گذشته فوتبال باشگاهی آلمان در دیدار افتتاحیه‌ پنجاهمین دوره رقابت‌های بوندس‌لیگا به پیروزی مقابل وردربرمن رسید.

خبرگزاری فارس: پیروزی قهرمان ژرمن‌ها مقابل وردربرمن در دیدار افتتاحیه

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در اولین بازی از فصل 2013-2012 لیگ قهرمانی فوتبال باشگاه‌‌های آلمان، بورسیادورتموند در زیگنال‌ ایندونا‌پارک، ورزشگاه خانگی خود 2 بر یک از سد تیم تحت رهبری توماس شاف گذشت.

شاگردان یورگن کلوپ که فصل گذشته را با قهرمانی لیگ و جام حذفی به پایان بردند، در این دیدار پر افت و خیز در دقیقه 11 اولین گل فصل را به ثمر رساندند. نکته جالب در این میان درخشش مارکو رویس، ستاره تازه‌وارد و ملی‌پوش ژرمن‌ها بود که این گل را به نام خود ثبت کرد.

وی با پاس بلاژیکوفسکی، توانست دروازه «سفید و سبزهای بندرنشین» را باز کند. بعد از این اتفاق که اولین گل پنجاهمین دوره بوندس‌لیگا به حساب آمد، میهمانان برمنی کوشیدند با زدن گل، نتیجه را متعادل کنند و این خواسته در دقیقه 75 که «گبر سلاسی» مدافع ملی‌پوش اهل جمهوری چک، با ضربه‌ای سر دروازه وایدن‌فالر را گشود، تحقق یافت.

با این حال دورتموند روی زیرکی لواندوفسکی، مهاجم ملی‌پوش لهستانی‌اش در دقیقه 81 پاس زیبایی به ماریو گوتسه داد تا این هافبک جوان و ملی‌پوش که  10 دقیقه قبل به جای گروس‌کرویتس به بازی آمد، گل برتری دورتموند را بزند.

این دیدار به قضاوت «فلیکس سوایر» داور اهل برلین انجام گرفت و 80645 تماشاگر داشت. گون‌دوگان و کئل از دورتموند و ایگنوفسکی و جانزویچ از برمن اخطار گرفتند.

*برنامه مسابقات امروز (شنبه)

هامبورگ – نورنبرگ

گرویتر فورت- بایرن‌مونیخ

فرایبورگ- ماینس

بورسیامونشن‌گلادباخ – هوفن‌هایم

آگسبورگ- فورتونادوسلدورف

اینتراخت فرانکفورت – بایرلورکوزن

اشتوتگارت – ولفسبورگ

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 4 شهریور 1391  9:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها