0

اوليويرا: سه امتياز را تقديم ذوب آهن کرديم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

اوليويرا: سه امتياز را تقديم ذوب آهن کرديم

اوليويرا: سه امتياز را تقديم ذوب آهن کرديم


سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: قبل از اينکه به اصفهان بياييم به بازيکنان اکيدا گوشزد کرده بودم که اصلا نبايد تيم ذوب آهن را دست کم بگيرند و به جدول نگاه کنند.


 توني اليويرا در نشست خبري پس از بازي تيم‌هاي ذوب آهن و تراکتورسازي تبريز اظهار کرد: قبل از اينکه به اصفهان بياييم به بازيکنان اکيدا توصيه کرده بودم که اصلا نبايد جايگاه ذوب آهن شما را گول بزند و نبايد به جدول نگاه کنيد چرا که ذوب آهن تيمي است که قدمت زيادي دارد و هميشه عملکرد خوبي داشته و داراي سوابق درخشاني است. من بازيکنانم را براي يک بازي سخت آماده کرده بودم اما آن‌ها به خوبي به توصيه‌هاي من عمل نکردند.

وي افزود: نتيجه‌اي که ما امروز کسب کرديم کاملا مستحقش بوديم و بايد بگويم که اصولي که بايد يک تيم رعايت کند تغذيه مناسب، تمرکز و رفتار حرفه‌اي است که ما نتوانستيم حداقل دو مورد از اين فاکتورها را داشته باشيم.

اوليويرا تصريح کرد: در واقع ما امروز اين برد را تقديم ذوب آهن کرديم و به آن‌ها در واقع يک هديه داديم. البته احسان حاج‌صفي نبايد آن پنالتي را از دست مي‌داد هرچند که همه بازيکنان بزرگ هم گاهي پنالتي را خراب مي‌کنند.

وي تصريح کرد: آنچه مسلم است اصلا خوب نبوديم و من اصلا قصد ندارم که از ارزش‌هاي ذوب آهن چيزي را کم کنم.

وي افزود: من فلسفه‌اي در فوتبال دارم و در هر تيمي که هستم سعي مي‌کنم هر روز به بهترين شکل عمل کنم و با باشگاه و هواداران تراکتورسازي راحت هستم و هميشه سعي کرده‌ام به بهترين شکل به بازيکنان کمک کنم و به آن‌ها اين مسئله را تفهيم کنم که هميشه براي سه امتياز به ميدان بروند و هيچ وقت کم‌کاري براي تيمي نکرده‌ام و هميشه وجدانم راحت بوده است.

از بازي ذوب آهن و تراکتورسازي 350 تماشاگر ديدن کردند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 4 شهریور 1391  8:11 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها