0

روز قدسی بدون «فتنه» و «انحراف»

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

روز قدسی بدون «فتنه» و «انحراف»

 

راهپیمایی روز قدس امسال در حالی برگزار شد که خبری از فتنه و انحراف نبوده و نیست.

 

خبرگزاری فارس: روز قدسی بدون «فتنه» و «انحراف»

 

"روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرت‌هاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند...

متعهدین این روز را روز قدس می‌دانند و عمل می‌کنند به آنچه باید بکنند‌ و منافقین آنهایی که با ابرقدرت‌ها در زیر پرده آشنایی دارند و با اسرائیل دوستی، در این روز بی‌تفاوت هستند، یا ملت‌ها را نمی‌گذارند که تظاهر کنند. روز قدس روزی است که باید سرنوشت ملت‌های مستضعف معلوم شود، باید ملت‌های مستضعف اعلام وجود بکنند در مقابل مستکبرین. باید همانطور که ایران قیام کرد و دماغ مستکبرین را به خاک مالید و خواهد مالید، تمام ملت‌ها قیام کنند و این جرثومه‌های فساد را به زباله‌دان‌ها بریزند.

روز قدس روزی است که باید این دنباله‌روهای رژیم سابق در ایران، و آن توطئه‌چین‌های رژیم فاسد و ابرقدرت‌ها در سایر جاها خصوصا در لبنان، تکلیف خودشان را بدانند. روزی است که باید همت کنید و همت کنیم که قدس را نجات بدهیم و برادران لبنانی را از این فشارها نجات بدهیم."

* امام خمینی(ره): روز قدس یک روز جهانی است

سخنان ذکر شده در بالا، فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است که در اهمیت روز قدس بیان شده است؛ روزی که به اعتقاد امام خمینی‌(ره) یک روز جهانی و روز مقابله با مستکبرین است.

فرمایش حضرت امام خمینی(ره) نشان می‌دهد روز قدس را باید روز حمایت از ملت‌های مسلمان و مستضعف جهان نامید.

* قدس 88 و مدعیان دروغین خط امام/فتنه‌گران به آرمان امام پشت کردند

دغدغه حضرت امام درباره فلسطین باعث ‌شد همواره شاهد تاکیدات آن حضرت برای پرشور برگزار شدن راهپیمایی روز قدس و لزوم توجه به آرمان فلسطین باشیم؛ حال نکته‌ای که در این بین بازخوانی آن ضروری به نظر می‌آید، روز قدس 88 و حواشی‌ به وجود آمده در آن روز توسط عده‌ای از قانون‌شکنان و فتنه‌گران بود.

افرادی که در روز قدس 88 و در ایام پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری در حالی که شعار «خط امامی» سر می‌دادند و تلاش داشتند خود را مدعی اصلی خط امام معرفی کنند، نه تنها برای تحقق آرمان امام(ره) در این روز گامی برنداشتند بلکه در جهت انحراف راهپیمایی روز قدس و حتی ضدیت با آن تلاش کردند.

* نماز باطل فتنه و روزه‌داری با «آب معدنی» و «ساندویچ»

فتنه‌گران، بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری با اسم رمز «تقلب» اقدامات غیرقانونی و هنجارشکنانه شان را آغاز و پس از آن با نشان دادن ماهیت درونی، ضدیتشان را با اندیشه‌های امام(ره)، انقلاب و حتی آموزه‌های اسلامی به نمایش گذاشتند.

براین اساس، فتنه‌گران در قدس 88 و در جمعه آخر ماه مبارک رمضان که قرار بود همگان با حضور در صحنه ضمن اعلام حمایت از آرمان امام خمینی(ره) در حمایت از قدس شریف، از صهیونیست های خونخوار اعلام انزجار کنند، با در دست داشتن «بطری‌های آب» و «ساندویچ» در خیابان‌های منتهی به محل اقامه نمازجمعه تهران حضور یافتند و شعارهای انحرافی سر دادند.

* ریشه فتنه و انحراف قطع شد

فتنه‌گران در حالی در روز قدس 88 در خیابان‌های منتهی به دانشگاه تهران حضور یافتند که حتی احکام اولیه اقامه نماز و روزه‌داری را رعایت نکردند و در صفوفی با حضور زنان و مردان در کنار هم، نماز خود را اقامه کردند که همین موضوع گلایه نمازگزاران تهرانی را در پی داشت.

در آن روز نمازگزاران تهرانی به مقابله با این خط انحرافی پرداختند و اجازه ندادند «مدعیان دروغین خط امام» مسیر حمایت از قدس شریف که از جمله آرمان‌های امام خمینی(ره) محسوب‌ می‌‌شود را به سمت باطل منحرف کنند.

* آرمان قدس شریف همچنان در مسیر صحیح/ توطئه‌ای که خنثی شد

حال که ۳ سال از آن روز و تلاش فتنه‌ برای انحراف روز قدس و ناکامی این تلاش می‌گذرد، شاهدیم راهپیمایی روز‌های قدس با شور و شعور بیشتری برگزار می‌شود و آحاد مختلف مردم با حضور در صحنه ضمن اعلام حمایت از فلسطین، بر اتحاد اسلامی و لزوم حمایت از خط مقاومت اسلامی تاکید می کنند.

-------------------------

*** گزارش: محمد میرزایی

-------------------------

جمعه 27 مرداد 1391  11:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها