0

رییس مجلس افتخار آفرینی جوانان غیورایرانی در المپیك لندن را تبریك گفت

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

رییس مجلس افتخار آفرینی جوانان غیورایرانی در المپیك لندن را تبریك گفت

تهران- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی، كسب نشان طلا و نقره المپیك توسط ' بهداد سلیمی'، ' سجاد انوشیروانی' ، ' قاسم رضایی ' و ' احسان حدادی' در رقابتهای المپیك 2012 لندن را تبریك گفت.

1391/05/18 - 12:12

در بخشی از پیام لاریجانی آمده است: آوردگاه عرصه رقابت‌های المپیك 2012 لندن طی شب و روز گذشته در تسخیر قهرمانان و دلاورمردان ایران قرار گرفت و جهانیان یك ‌بار دیگر رشادت و غیرت جوانان این مرز و بوم را به نظاره نشستند.

به گزارش ایرنا از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی، لاریجانی افزود: این افتخارات با توسل به مدد الهی و دعای خیر مردم رشید و موحدمان در لیالی قدر به دست آمد و ورزشكاران ایرانی، توانستند یك‌بار دیگر شیرینی، حلاوت و تجلی غرور ملی را برای ملت ایران به ارمغان آورند.

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه این پیام از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این شكوه و عظمت را به قهرمانان، مربیان، خانواده آنان، جامعه ورزشی كشور و مردم ایران تبریك گفت.

لاریجانی ابراز امیدواری كرد كه پیروزی و سربلندی تمامی قهرمانان در عرصه مسابقات المپیك به یاری خداوند متعادل تداوم یابد.

'بهداد سلیمی' و 'سجاد انوشیروانی' به عنوان قهرمان و نایب‌ قهرمان وزنه ‌برداری توانستند شب گذشته در رقابتهای المپیك 2012 لندن، با كسب مدال های طلا و نقره عنوان قوی‌ترین مردان جهان را به خود اختصاص دهند.

' قاسم رضایی' دیگر ورزشكار ایرانی نیز با قهرمانی در كشتی فرنگی مدال طلا را به گردن خود آویخت و ' احسان حدادی' نیز در رشته پرتاب دیسك موفق شد مدال نقره این رشته را به خود اختصاص دهد.

چهارشنبه 18 مرداد 1391  1:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها