0

5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند

 

 
 
 
 اینکه هدف جراحی‌های زیبایی، زیباتر شدن فرد است کاملا بدیهی است اما گاهی  در دنیای واقعی، ‌این امر بدیهی نقض می‌شود و نتیجه‌ای جز نازیبایی به بار نمی‌آید، یعنی فرد بعد از جراحی زیبایی نه تنها زیبایی طبیعی خود را از دست می‌دهد بلکه می‌توان گفت زشت هم می‌شود و این اتفاق در همه جای دنیا می‌افتد،‌ چه بین افراد عادی و چه بین هنرپیشه‌ها و  افراد مشهور. شاید شما بسیاری از جراحی‌های زیبایی که چهره صاحبان‌شان را بسیار نازیبا کرده اند را هیچگاه نبینید ولی ما می‌خواهیم در اینجا  5 نفر از افراد مشهوری که بعد از جراحی زیبایی،‌ زشت‌تر شدند را به شما معرفی کنیم تا بدانید زیبایی را نمی‌توان با پول زیاد خرید.

 

 

 

یک ظاهر پلاستیکی خرید
 

 1.  میکی روک

میکی روک هنرپیشه می‌خواست با لیفت پوست صورتش جوان‌تر به نظر برسد ولی این عمل او به شکست انجامید چون نه تنها جوان‌تر به نظر نمی‌رسد بلکه ظاهری غیرطبیعی و حتی پلاستیکی(!) پیدا کرده است و به دلیل این مصنوعی شدن تمام جذبه خود را از دست داده‌است، البته او یک خوش‌شانسی بزرگ آورد و توانست برای جایزه اسکار نامزد شود وگرنه بیشتر افراد گمان می‌کردند که درگی کر او تمام است. 

  

 

معروف‌تر از همه در جراحی پلاستیک


 2.  مایکل جکسون

مایکل جکسون یکی از هنرمندان مطرح موسیقی بود  که چهره‌اش را با جراحی‌های پلاستیک متعدد تغییر داد. او پس از تغییر رنگ پوستش‌ از سیاه به سفید که نتیجه چند جراحی پلاستیک سنگین بود، سراغ بینی‌اش رفت که آن هم ماجراهای خودش را دارد، از جمله اینکه می‌گویند در اثر جراحی‌های چندباره بینی او دیگر غضروف نداشت و مثل یک پروتز بود که امکان جدایی از صورت را داشت.

  


 

 

 همه او را با راکی می‌شناختند اما...
 

 3.  سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه با راکی شناخته می‌شود اما الان با جراحی پلاستیک که انجام داده‌است کمی چهره‌اش تغییر کرده و خیلی‌ها اعتقاد دارند که کمی زنانه شده‌است او پوست صورتش را کشیده‌ تا چروک‌ها کمتر خود را نشان دهند. کافی است چهره او را در سال 1989 با 2011 مقایسه کنید.

  


 

 

چهره‌ای نامتناسب و زشت
 

 4.  دوناتلاورساچی

رئیس کمپانی ورساچه قبل از عمل خانم زشتی نبود و یک چهره کاملا معمولی داشت ولی بعد از عمل‌های زیبایی متعدد تبدیل به یک خانم زشت شده‌است. بینی پهن و بزرگ و لب‌های ناقرینه او را به یک چهره نامتناسب تبدیل کرده است تا خانمی با چهره ظریف و زیبا.

 

  معصومیت از دست رفته

 5.  مگ‌رایان

مگ ‌رایان دیگر آن ظرافت کودکانه در چهره‌اش دیده‌ نمی‌شود؛ لب‌های این هنرپیشه و به خصوص لب بالایش کمی باریک بود.

البته شاید به همین دلیل است که او صورتش را به تیغ جراحی سپرد و از روش‌های برجسته‌سازی لب استفاده کرد که زیبایی او را به‌هم ریخت.در عین حال جراحی بینی او هم چندان زیبا از آب درنیامده است و او را از زنی با چهره طبیعی به زنی با چهره غیرطبیعی و پف کرده تبدیل کرده است.

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

چهارشنبه 18 مرداد 1391  12:21 PM
تشکرات از این پست
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

پاسخ به:5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند

 

ستاره‌هایی كه زیبایی خودشان را مدیون جراحان هستند
 
 

 برترین ها: اینكه بخواهیم بگوییم در دنیای هنرمندان و به‌خصوص بازیگران سینمای تجاری چقدر جراحی‌های زیبایی رواج دارد چیز چندان جدیدی نیست ولی اینكه چه كسی چه عمل‌هایی انجام داده می‌تواند جالب باشد

 

 

 
چندبار بینی‌اش را عمل كرد
 

كامرون 

كامرون دیاز، سال 2007 بینی‌اش را عمل كرد و هرگز هم این موضوع را انكار نكرد ولی همیشه تاكید داشت، دلایل او برای انجام این امر مشكلات تنفسی بوده كه بعد از سانحه‌ای در دریا برای بینی او ایجاد شده است. بعد از عمل تیغه بینی او باریك‌تر و اندازه سوراخ‌های بینی كوچك‌تر شد و در نتیجه در نهایت بینی او كوچك‌تر و باریك‌تر به‌نظر می‌رسد، البته بینی او كمی مصنوعی شده‌ است. او دوبار بینی‌اش را عمل كرده كه در باردوم بینی‌اش خیلی كوچك‌تر شد.

 

 

 

 
جراحی، سكوی پرتاب شد
 

تام كروز

تام كروز وقتی خیلی جوان بود بینی‌اش را عمل كرد و این جراحی باعث شد كه او در حرفه‌اش جهش بزرگی داشته ‌باشد و نقشی خوب را در فیلم Top Gun به دست بیاورد، قبل از این عمل، بینی او خیلی بزرگ بود. البته او به‌دنبال یك بینی كوچك یا فانتزی هم نبود تا همچنان چهره مردانه خود را حفظ كند. بعد از عمل تیغه باریك‌تر و سر بینی او كوچك‌تر شد البته باید گفت با توجه به عكس‌های دوران نوجوانی‌اش جراحی‌های زیبایی‌ای را نیز روی دندان‌هایش انجام داده ‌است.

 

 

 

 
از همه كمتر عمل زیبایی كرده است
 

كیت وینسلت

كیت وینسلت قبل از بازی در فیلم تایتانیك هنوز بینی‌اش را عمل نكرده‌ بود و به دلیل همین فیلم با عمل كمی بینی‌اش را كوچك كرد نه خیلی زیاد. در واقع او جزو معدود بازیگرانی است كه تنها یك عمل بزرگ داشته و آن هم رینوپلاستی. البته این اواخر تزریق بوتاكس نیز داشته ‌است.

 

 

 
 

 
یک عمل زیبایی موفق
 

 ناتالی‌پورتمن

شاید بتوان به جرات گفت یكی از عمل‌های موفق بینی را ناتالی‌پورتمن انجام داده‌ است. ‌جراحان پلاستیك توانسته‌اند برای او بینی كاملا طبیعی و خوش‌فرمی بسازند تا جایی كه فقط نوك بینی او كمی كوچك‌تر شده‌ است.

 

 

 

 
موافقان و مخالفان زیادی دارد
 

 نیكول كیدمن

نیكول كیدمن به لطف 2 عمل جراحی بینی كه روی صورت خود انجام داد، موفقیت زیادی کسب کرد. جراحی پلاستیك صرفا به زیبایی‌های طبیعی چهره او افزود. او در طول سال‌های گذشته عمل جراحی بینی داشته و برای همین نوك بینی‌اش نسبت به گذشته تیزتر، كوتاه‌تر و پره‌های بینی او هم كوچك‌تر شده‌اند اما بعضی می‌گویند جراحی‌های زیبایی او ملاحت صورتش را گرفته‌ است به‌خصوص وقتی لب‌هایش را با ژل و چربی برجسته كرد.

 

 

 

 
52 جراحی پلاستیک برای یک نفر!
 

سیدنی جكسون

سیدنی جكسون، بیشترین تعداد جراحی‌های زیبایی كه در تاریخ روی یك نفر صورت گرفته را انجام داده است. او تاكنون 52 عمل جراحی پلاستیك و زیبایی انجام داده كه از جمله آنها یك جراحی بسیار طولانی‌مدت، سخت و به نوعی عجیب بوده كه در‌آن فك و گونه‌های او تغییرات كلی یافته است. خود جكسون درباره سخت‌ترین عمل جراحی‌اش می‌گوید: «این عمل برداشتن فك و گونه‌ها واقعا سخت بود. در واقع آنها استخوان فك پایین و گونه‌های دوطرف من را بریدند و از جای آن خارج كردند و سپس دوباره با تغییر جا آن را به بقیه اعضای صورتم وصل كردند، خب، طبیعی است كه چنین جراحی‌ای خیلی خاص باشد و بسیار هم دردناك. تا روزها و ماه‌ها پس از این جراحی نمی‌توانستم حتی با انگشت صورتم را لمس كنم. حالا فك من با پین‌های خیلی كوچك به هم وصل است.»

 

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

یک شنبه 22 مرداد 1391  8:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها