0

چرا قوم یهود را به بدی یاد می كنند؟

 
shirani98
shirani98
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : مرداد 1391 
تعداد پست ها : 483
محل سکونت : اصفهان

چرا قوم یهود را به بدی یاد می كنند؟

تاریخ یهود یكی از عجیب ترین و پرحادثه ترین تواریخ جهان به شمار می رود. یهود خود را ملت برگزیه خداوند و بقیه را حیوانات انسان نما می دانند و از ارتكاب هیچ جرم عمل ناشایست و خطرناكی مضایقه نمی كنند. این ملت نسبتا كوچك آن قدر نیرنگ و توطیه از خود نشان داده كه از حد و حصر خارج است و از این رو در طول تاریخ قوم یهود منفور ملت ها بوده و هستند . گوستا و لویون فرانسوی می گوید:
قوم یهود واقعا حرثومه فساد و مظهر لجاجت است این قوم مكارو خدعه گر در همان روزهای پیدایش خودآن قدر با حضرت موسی 7 كج روی و بدرفتاری كردندن كه چنیین مرتبه برایشان عذاب الیه نازل شد.
رسول گرامی اسلام 6در آغاز هجرت به و محض ورود به شهر مدینه طی عهد نامه ای با یهودیان مدینه پیمان حسن هم جواری و عدم تعرض و عدم مزاحمت بست , اما آنان به خوبی تبهكاری و مفسده جویی پیسوسته در پنهانی برخلاف مضمون عهدنامه به اذیت و آزار پیغمبر ومسلمانان می پراختند تا این كه در جنگ احزاب آشكارا به همكاری كفار قریش شتافته و علیه پیغمبر اسلام به نبرد پراختند, ولی خداوند آنان را به خاك ذلت نشاند وپیامبر دستود داد تاتمام یهود را از جزیره العرب بیرون كنند.
هم اكنون سرزمین اسلامی فلسطین در زیر ضربات وحشتناك و ویران گر این قوم قسی القلب قرار گرفته و هرزور تعدادی از آنان شربت شهادت می نوشتند و هزاران فلسطینی نیز از وطن اصلی خود آواره شده اند. این قوم بی ادب وهتاك حتی با خداوند هم بی باكانه برخورد می كنند. قرآن مجید می فرماید: وقالت الیهود یدالله مغلوله;یهود گفتند: دست خدا(با زنجیر) بسته است . دست هایشان بسته باد و به خاطر این نحن از رحمت الهی دور شوند و لعنت خدا بر آن ها باد; بلكه دست همیشه باز است و هر گونه بخواهد انفاق می كند. و هرمقدار از آیات قرآن كه بر تو (ای محمد) فرود آید بر سركشی و كفر آن ها بیفزاید و ما به كیفر آن تا قیامت آتش كنیم و عداوت را در میان آن ها افروختیم . هر گاه برای جنگ با مسلمانان آتش بر افروزند خداوند آن را فرونشاندو آنان در روی زمین به فساد بكشوند و خداوند مفسدان را دوست ندارد.
این قوم بیزار از حق در دشمن بااسلام هم پای مشركانند. قرآن می فرماید:لتجذن اشد الناس عداوه للذین آمنوا الیهود و الذین اشركوا; سرسخت ترین مردم در دشمنی با مسلمانان , سهود و مشركان می باشند. یهود ملتی پست و بی شرافت است كه جامعه بشری و عالم انسانیت از دست آنان زخم های بسیار بر تن دارد و از این رو از آنان متنفر است و مكمرر آن ها را از كشورهای جهان بیرون كرده اند. در سال 1290مردم انگلستان از دست بهود به ستوه آمدند و هم را از انكلستان بیرون راندند و تا چها رصدسال ورودشان به انگلستان ممنوع شد.ازفرانسه چند بار رانه شدند, در آلمان هم چندین بار طرد شدندن و از اسپانیا, شوروی , لهستان$ ایتالیا$ رومانی $سویس , بلغارستان و مجارستان رانده شدند. از صفات زشت این قوم تحریف گری است , چنان چه تورات را تحریف نموده اند و قرآن هم آنان را قوم تحریف كننده یاد كرده است .

چهارشنبه 18 مرداد 1391  11:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها