0

دیدار چند نماینده پارلمان بحرین با عناصر تروریستی «ارتش آزاد» سوریه + عکس

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

دیدار چند نماینده پارلمان بحرین با عناصر تروریستی «ارتش آزاد» سوریه + عکس

 

  چند نماینده پارلمان بحرین از جمله معاون دوم رئیس پارلمان این کشور با تعدادی از عناصر گروهک تروریستی ارتش آزاد برای کمک به تروریست‌های سوریه دیدار کردند.

 

خبرگزاری فارس: دیدار چند نماینده پارلمان بحرین با عناصر تروریستی «ارتش آزاد» سوریه + عکس
 

 

 پایگاه خبری شکوماکو سوریه در خبری اعلام کرد که برخی نمایندگان پارلمان بحرین عصر روز یکشنبه با تعدادی از عناصر گروهک تروریستی ارتش آزاد سوریه که بیش از یک سال است علیه مردم و دولت سوریه اقدامات مسلحانه می‌کند، دیدار کردند.

این پایگاه خبری نوشت: تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که برخی نمایندگان پارلمان بحرین در میهمانی افطار کسانی بودند که خود را ارتش آزاد سوریه می‌نامند.

بنا بر این گزارش، تصاویری از عادل المعاوده نماینده پارلمان بحرین و معاون دوم رئیس پارلمان و عضو جمعیت [سلفی] الاصاله و عبدالحلیم مراد رئیس فراکسیون الاصاله و حمد المهندی عضو جمعیت [سلفی] الاصاله و فیصل الغریر عضو جمعیت مذکور در دیدار و نشستی نظامی با آنچه ارتش آزاد نامیده می‌شود، منتشر شده است.

شوکوماکو افزود که تصویر این چهار نماینده در حال منتشر شده است که آنان لباسی شبیه لباس گروهک‌های مسلحی است که نزدیک به یک سال و نیم است در سوریه با ارتش می‌جنگندند.

بنا بر این گزارش، عبدالحلیم در حساب توییتر خود اقرار کرد: ما در قالب هیئتی از بحرین شامل شیخ عادل المعاوده، شیخ عبدالحلیم مرداد و شیخ فیصل الغریر و شیخ حمد المهندی برای رساندن کمک اهل بحرین برای تجهیز «مجاهدان»ی از برادران ما در ارتش آزاد اقدام کردیم.

در یکی از تصاویری که در ذیل الصاق شده است، عادل المعاوده در حالی سخنرانی برای افرادی است که خود را عضو گروهک موسوم به ارتش آزاد می‌دانند.

وی در پاسخ به سوال یکی از حضار درباره میزان کمک به این عناصر اعلام کرد: 1000 دینار که معادل 2660 دلار است.

 

نمایندگان بحرینی و عناصر گروهک تروریستی ارتش آزاد سوریه

 

در این گزارش آمده است که اخرین بار که از حساب نمایندگان بحرین به تروریست‌های کمک شده، از یک شبکه [بانکی] اردن بوده است.

اخیرا انگلیس و آمریکا نیز از قصد خود برای افزایش کمک به مخالفان [مسلح] سوریه خبر داده بودند.

میل آن ساندی انگلیس اخیرا اعلام کرد که دولت انگلیس مخالفان مسلح سوریه را به تلفن‌های همراه پیشرفته‌ای تجهیز کرده است که وزارت دفاع این کشور از آن در شرایط سخت میدانی استفاده می‌کند و ضدضربه، ضد آب و ضد گرد و غبار است.

چهارشنبه 18 مرداد 1391  1:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها