0

اجر مبارزه 88 از مقاومت قبل از انقلابم بیشتر است!

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

اجر مبارزه 88 از مقاومت قبل از انقلابم بیشتر است!


اجر مبارزه 88 از مقاومت قبل از انقلابم بیشتر است!
شنیده شده است که در روز های ماه مبارک رمضان دیدارهای سران فتنه با خانواده هایشان شدت گرفته و مواضع جدید از آنان برای هدایت برخی تحرکات جنبش موسوم به سبز در این دیدارها عنوان شده است .
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش سرویس سیاسی سیاسی جام نیوز، دوشنبه  16 مرداد (August 6)، سایت ضد انقلاب "ملی مذهبی" در خبری به نقل از خانواده های موسوی و کروبی از چندین ملاقات حضوری و تلفنی سران فتنه در ماه مبارک رمضان با خانواده هایشان خبر داد و اعلام کرد آن دو هنوز بر سر مواضع خود ایستاده اند.


این سایت در ادامه آورده است: "شنیده ها حاکی از آن است که مهدی کروبی در این دیدار ها با عنوان این نکته که مواضع اخیرم بهترین مواضع طول عمرم بوده است گفت: اجر مبارزه 88 از مقاومت قبل از انقلابم بیشتر است و احساس رضایت زیادی میکنم."
 
در دیدار های مذکور که به ادعای سایت ملی مذهبی بخش هایی از آن توسط فرزندان سران فتنه به بیرون درز کرده است تبادل نظر هایی در رابطه با آینده جریان فتنه هم مطرح شده است . 


 

 

لازم به ذکر است چندی پیش برخی از سیاسیون کشور خواستار آزادی سران فتنه از حصر خانگی به دلیل متنبه شدن آنان از اعمال خود بودند اما به نظر می رسد با انتشار چنین خبرهایی، آن هم از نزدیکترین افراد خانواده این افراد هیچ نشانه ای  از پشیمانی از اقدامات براندازانه 88 تاکنون در آنها دیده نمی شود و این اخبار مستلزم آن است که نسبت به فریب خوردن توسط این فتنه گران که برای رسیدن به قدرت، چندین ماه آرامش را از کشور گرفتند و در نهایت مردان خداجوی طرفدار آنها! حرمت عاشورای سالار شهیدان را شکستند ، مراقبت جدی نمود.

 

 

سه شنبه 17 مرداد 1391  8:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها