0

جهیزیه کامل ایرانی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

جهیزیه کامل ایرانی

 

 معاون انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور می‌گوید توانایی ارائه جهیزیه کاملا ایرانی را داریم.

 

خبرگزاری فارس: جهیزیه کامل ایرانی
 

 

 به نقل از تولید ایرانی، ابوالقاسم شانه‌ساز ، کیفیت محصولات لوازم خانگی ساخت داخل را برابر با کیفیت محصولات شرکت‌های خارجی خواند و گفت: هم‌اکنون در بسیاری از محصولات لوازم خانگی کیفیت تولیدات ایرانی بسیار بهتر از کالاهای خارجی است .

70 درصد نیاز داخل با تولیدات ایرانی تأمین می‌شود

وی افزود: نزدیک به 70 درصد نیاز داخل از سوی شرکت‌های ایرانی تأمین می‌شود و تنها 30 درصد لوازم خانگی مصرفی در کشور از سوی شرکت‌های خارجی و واردات تأمین می‌شود.

شانه ساز با بیان اینکه لوازم خانگی ایرانی در شهرستان‌های ایران طرفداران بسیاری دارد، گفت: هم‌اکنون اکثریت خانواده های ایرانی در شهرستان‌های کوچک و بزرگ کشور از لوازم خانگی ساخت داخل استفاده می‌کنند و از کیفیت این لوازم نیز کاملا راضی هستند.

روند رو به رشد تولید لوازم خانگی در ایران

معاون انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی تصریح کرد: تمامی لوازم خانگی اعم از یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، ظرف شویی، تلویزیون توسط شرکت‌های داخلی تولید می‌شود و روند تولید این نوع محصولات در قیاس به سال‌های گذشته رشد خوبی داشته است.

وی با انتقاد از فرهنگ موجود در جامعه و استقبال برخی از طبقات از کالاهای خارجی گفت: فرهگ خرید و مصرف کالای خارجی از سال‌های گذشته در میان ایرانیان وجود داشته است و حتی این فرهنگ در سال‌های قبل از انقلاب نیز به وضوح در میان جامعه ایرانی مشاهده می شده و هنوز هم مشکل فرهنگی برطرف نشده است.

شانه ساز تأکید کرد: وقتی شرکتی هم مانند پارس خزر انواع جاروبرقی را با قدرت‌های مختلف تولید می‌کند و با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی مثال زدنی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد چه دلیلی دارد که جارو برقی خارجی از سوی مردم خریداری شود.

کیفیت لوازم خانگی ایرانی با مشابه خارجی برابری می‌کند

وی با تأکید بر اینکه کیفیت لوازم خانگی ایرانی برابر با کیفیت کالاهای خارجی است،‌ ادامه داد: اگر کیفیت کالاهای خارجی بهتر از کالاهای ساخت داخل باشد، استقبال مردم از این کالاها امری طبیعی و قابل قبول است ولی وقتی کیفیت کالاهای ساخت داخل در برخی موارد از کالاهای مشابه چینی و حتی کره‌ای بهتر است خرید کالاهای خارجی غیر قابل توجیه است.

امکان تهیه یک جهیزیه تمام ایرانی

شانه‌ساز با تأکید بر اینکه توانایی ارائه جهیزیه کاملا ایرانی را داریم، بیان کرد: هم‌اکنون شرکت‌های ایرانی توانمندی در حوزه تولید انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ فعالیت می‌کنند، به طوری که این امکان فراهم شده است که خانواده‌ها برای دختران خود یک جهیزیه تمام ایرانی تهیه کنند.

معاون انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه هم اکنون با اتکا به تولیدات شرکت‌های ایرانی می‌توان از جهزیه ایرانی سخن گفت، تاکید کرد: یخچال و فریزرهای امرسان و جنرال استیل، ماشین لباس شویی ارج و پاک شوما، جاروبرقی پارس خزر،تلویزیون‌های ال جی و سامسونگ که به طور کامل در ایران در حال تولید هستند به خوبی جهزیه ایرانی را تشکیل خواهند داد.

سه شنبه 17 مرداد 1391  5:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها