0

برای نظام جمهوری اسلامی، مردم و اصولگرایان دعا خواهیم کرد!

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

برای نظام جمهوری اسلامی، مردم و اصولگرایان دعا خواهیم کرد!


برای نظام جمهوری اسلامی، مردم و اصولگرایان دعا خواهیم کرد!
«ما فعلا در این مرحله هستیم که بعضا خود آقایان اعلام آمادگی کرده‌اند، برخی هنوز مردد هستند و برخی حضور خود را به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری رد کرده‌اند اما هنوز صحبت رسمی با هیچ کس انجام نشده است.»
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، سایت "جرس" (Jrars) دوشنبه 16 مرداد (August.06) در خبری نوشت: « نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی، درباره طرح اسامی برخی اصلاح‌طلبان به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: هنوز تصمیم جبهه‌ای و جناحی در این باره گرفته نشده است.

 

"محمدرضا تابش" اظهار کرد: هنوز هیچ فردی به عنوان کاندیدای اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده قطعی نشده و ممکن است این موضوع به عنوان علایق خود افراد یا دوستانشان در محافل و جلسات داخلی مطرح شده باشد.

 

وی افزود: ما فعلا در این مرحله هستیم که بعضا خود آقایان اعلام آمادگی کرده‌اند، برخی هنوز مردد هستند و برخی حضور خود را به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری رد کرده‌اند اما هنوز صحبت رسمی با هیچ کس انجام نشده است.

 

رییس فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس هشتم با تاکید به اینکه اصلاح‌طلبان حتما قصد ورود به عرصه انتخابات را دارند و در این عرصه فعالیت می‌کنند در عین حال گفت که فعالان سیاسی اصلاح‌طلب منتظر باز شدن روزنه‌ها برای فراهم شدن امکان حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی هستند.»

 

 

«"تابش" یادآور شد: البته فعالیت‌هایی در درون اصلاح‌طلبان انجام می‌شود و با افراد موثر صحبت‌هایی شده است. وی با بیان اینکه اگر زمینه حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات فراهم شود اقبال مردم به اصلاح‌طلبان نیز بالا خواهد بود، گفت: با توجه به گرفتاری‌ها و نارضایتی‌هایی که برای مردم فراهم شده بدنه اصلاح‌طلبان قاطبه مردم هستند و اقبال به اصلاح‌طلب‌ها خیلی زیاد است لذا خیلی نیازمند فعالیت اصلاح‌طلبان نیستیم.

 

"تابش" ورود اصلاح‌طلبان به عرصه انتخابات را در شرایط فعلی انتحار دانست و یادآور شد: اگر شرایط آن طور که می‌خواهیم مهیا نشود برای نظام جمهوری اسلامی، مردم و اصولگرایان دعا خواهیم کرد.» /338

 

 

سه شنبه 17 مرداد 1391  11:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها