0

ساده اید یا مردم را ساده فرض کرده اید؟!/سند

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

ساده اید یا مردم را ساده فرض کرده اید؟!/سند

 

ساده اید یا مردم را ساده فرض کرده اید؟!/سند
رادیو کوچه: «هر بیننده‌ای از خود خواهد پرسید که با وجود چنین نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و نظامی احمق و ساده‌لوحی چگونه است که این احزاب و گروه‌ها در طول سالیان گذشته نتوانسته‌اند به کمترین موفقیتی دست یابند؟»
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، سایت رادیو کوچه(Radio Kooche)، روز دوشنبه 16 مرداد(August 06) نوشت: «اکنون در دنیا از دوستان جمهوری ‌اسلامی گرفته تا دشمنانش همه از نقش آشکار نیروهای نظامی، امنیتی و اطلاعاتی ایران در کشورهای چون لبنان و سوریه آگاه هستند و کمتر کسی می‌تواند این حقیقت روشن را انکار کند. سخن اما بر سر رسانه‌هایی است که می‌کوشند تا با ساخت فیلم‌هایی بر حضور سپاه و نیروهای امنیتی جمهوری ‌اسلامی در کشورهای دیگر تاکید کنند. واقعیت این است که این ویدیوهای غیرحرفه‌ای که به ضعیف‌ترین شکل ممکن ساخته می‌شوند نه تنها کمکی به نیت چنین افراد و یا کشورهایی نمی‌کنند بلکه بیشتر به نفع جمهوری ‌اسلامی و اهدافش در منطقه است. کافی است تا یک نگاه ساده به همین نمونه‌ اخیر داشته باشیم تا همه چیز دستگیرمان شود.»
 

این سایت در ادامه به تناقضات فیلم شورشیان سوری پرداخته و نوشت: «نخست آنکه نیروهای امنیتی در هر کجای دنیا حتی اگر بسیار مبتدی و آماتور هم باشند از حداقل تمهیداتی برای طبیعی جلوه دادن رفتارشان و در معرض شک و تردید قرار نگرفتن به وسیله نیروهای امنیتی مخالف خود بهره می‌گیرند که در این مورد اخیر به هیچ عنوان دیده نمی‌شود. کسی که قرار است تا در پوشش زائر به سوریه رفته و کار امنیتی و نظامی انجام دهد حداقل چند زن را برای رد گم کردن و واقعی جلوه دادن ماجرا همراه خود به این سفر خواهد برد، در آرایش سر و صورتش تغییراتی خواهد داد و پوششی را بر تن می‌کند که کمتر شک برانگیز باشد، چیزی که در نیروهای به ظاهر دستگیر شده به هیچ عنوان رعایت نشده بود.»


رادیو کوچه افزود: «هیچ نیروی اطلاعاتی-امنیتی با خود مدارکی که بتواند کار، نقشه، وظیفه‌ و هویت او را به روشنی ثابت کند به همراه نمی‌برد. نیروهای امنیتی نمایش داده شده در ویدیوی اخیر همگی با خود کارت شناسایی و عضویت در نیروهای نظامی-امنیتی و همچنین مجوزهای حمل سلاح را به همراه داشتند و خنده‌دار آنکه آنها را در برابر دوربین و با تقاضای نیروهای ارتش آزادی ‌بخش سوریه از جیب کت خود خارج می‌کردند و جلوی دوربین به نمایش می‌گذاردند. گویا بینندگان تلویزیونی مشتی ساده لوح هستند که از خود نمی‌پرسند چرا تا پیش از این، کارت‌های شناسایی این افراد از آن‌ها گرفته نشده بوده و اگر شده چرا دوباره به آن‌ها بازپس داده شده تا در مقابل دوربین از جیب خود بیرون بیاورند؟ پاسخ به این پرسش بسیار ساده است، این ماجرا فقط یک نمایش مضحک و احمقانه بوده که به بدترین شیوه‌ ممکن کارگردانی شده است.»


رادیو کوچه در پایان نوشت: «تکثیر و ترویج چنین فیلم‌ها و ویدیوهایی به عنوان مدرک خرابکاری و نفوذ جمهوری‌اسلامی در کشورهای دیگر بیش از همه چیز به ضرر جریان منتقد و اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی خواهد بود چرا که هر بیننده‌ای از خود خواهد پرسید که با وجود چنین نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و نظامی احمق و ساده‌لوحی چگونه است که این احزاب و گروه‌ها در طول سالیان گذشته نتوانسته‌اند به کمترین موفقیتی دست یابند؟ واقعیت این است که درست که سطح دانش و توانایی این نیروها در مقایسه با سازمان‌هایی چون سیا یا ام‌آی‌سیکس بسیار پایین‌تر است[!] اما جمهوری‌اسلامی برای بقای خود بیش از هر جای دیگری در این زمینه سرمایه‌گذاری کرده و خود را به روز نگاه داشته است و برای پیداکردن ردپای این نیروها در کشورهای دیگر باید سنجیده‌تر و عاقلانه‌تر عمل کرد.»106
 

 

 

سه شنبه 17 مرداد 1391  11:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها