0

استقبال گسترده از «شرح اسم» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

استقبال گسترده از «شرح اسم» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

نسخه چاپيارسال به دوستان
ستاد اطلاع‌رسانی نمایشگاه خبر داد
استقبال گسترده از «شرح اسم» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

خبرگزاری فارس: نسخه جدید کتاب «شرح اسم» با موضوع زندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با استقبال قابل توجه مخاطبان مواجه شد.

خبرگزاری فارس: استقبال گسترده از «شرح اسم» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، «شرح اسم» کتابی است که به زندگی مقام معظم رهبری حضرت «آیت‌الله سیدعلی حسینی خامنه‌ای»، مبارزات سیاسی و فعالیت‌های اجتماعی ایشان تا پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازد.

این کتاب که توسط «هدایت‌الله بهبودی» تألیف شده است از سوی مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی چاپ و منتشر شده است.

«شرح اسم» 22 فصل و 766 صفحه دارد که شامل اسنادی از شهربانی، دادرسی و ارتش شاهنشاهی است.

این زندگی‌نامه برای نخستین بار در بیستمین و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب به مخاطبان عرضه شد و پس از اعمال اصلاحات، در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته است که با استقبال قابل توجهی از سوی آنان مواجه شده است.

مراسم رونمایی ویراست جدید کتاب «شرح اسم» با شمارگان 50 هزار جلد با حضور «سیدمحمد حسینی»، وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی، «هدایت‌الله بهبودی»، مولف کتاب و «علی معلم‌دامغانی» 14 مرداد ماه 1391، در سالن مهر حوزه هنری برگزار شد.

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم 25 تیرماه با شعار «قرآن، فرهنگ بیداری» در مصلی بزرگ حضرت «امام خمینی (ره)» تهران آغاز به کار کرده است و تا 24 مرداد ادامه دارد؛ غرفه عرضه کتاب «شرح اسم» در بخش ناشران مکتوب روبروی راهروی 4 قرار دارد.

انتهای پیام/م.خ

دوشنبه 16 مرداد 1391  8:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها