0

طلای لندن پایان کار عبدولی

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

طلای لندن پایان کار عبدولی

 

طلای لندن پایان کار عبدولی
کشتی گیر تیم ملی فرنگی ایران گفت: می خواهم در المپیک لندن به مدال طلا دست یافته و با کارنامه‌ای کامل از دنیای قهرمانی خداحافظی کنم.
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از فارس، درباره آخرین شرایط خود قبل از شروع مسابقات کشتی فرنگی المپیک 2012 لندن عنوان کرد: من در بهترین شرایط روحی و روانی قرار دارم. همه چیز مطلوب است و ان شاءالله که با هیچ بدشانسی ای روبرو نشوم و با قدرت برابر حریفان صف آرایی کنم.

 

وی ادامه داد: امیدوارم در المپیک لندن با کسب یک مدال بسیار خوش رنگ کارنامه ورزشی و مدالی ام را تکمیل و از دنیای کشتی خداحافظی کنم.

 

عبدولی درباره جدی ترین حریف خود در المپیک تاکید کرد: در وزنی که من کشتی می گیرم، نمایندگان کشورهای کره جنوبی، روسیه، گرجستان، فرانسه، قزاقزستان و کوبا حضور دارند که همگی در دنیا صاحب عنوان هستند. امیدوارم با شرایطی که دارم بتوانم از سد آنها بگذرم و مدال المپیک را کسب کنم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آرامش و تجربه از مهم ترین فاکتورها برای موفقیت در المپیک هستند، آیا این فاکتورها را دارد یا نه، گفت: من توکلم به خداوند است، اما در سال های اخیر در 4 دوره مسابقات جهانی شرکت کرده ام و 3 مدال طلا به دست آورده ام، امیدوارم این تجربه ها کمک حال من شود و به مدال طلای المپیک برسم. بی صبرانه منتظر رویارویی با حریفان هستم و شرایط روحی ام نیز برای مبارزه با آنها مطلوب است.

 

 

دوشنبه 16 مرداد 1391  7:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها