0

پادشاه اسپانیا در جریان بازدید نظامی در مادرید به زمین خورد / فیلم

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

پادشاه اسپانیا در جریان بازدید نظامی در مادرید به زمین خورد / فیلم


پادشاه اسپانیا در جریان بازدید نظامی در مادرید به زمین خورد / فیلم
'خوان کارلوس' پادشاه 74 ساله اسپانیا، صبح دیروز برای بازدید از مقر ارتش، هنگام بالا رفتن از پله سر خورد و به صورت درازکش روی سنگفرش افتاد.
 
 

 به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، دستیاران پادشاه اسپانیا بعد از به زمین خوردنش با عجله به سمت وی رفته تا او را بلند کنند که تمامی این صحنه ها عکسبرداری و فیلمبرداری شده است.
کاخ سلطنتی اسپانیا در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ این حادثه به وی صدمه ای وارد نکرده و ایشان توانسته طبق برنامه بازدیدش را به اتمام برساند. اما در عکسی معلوم شد که بینی او متورم و خراشیده شده است.


این جدیدترین حادثه از سری حوادث ناگوار برای پادشاه اسپانیا است که رخ می دهد. در ماه آوریل که وی به شکار فیل در "بوتسوانا" در آفریقا رفته بود، در حالی که روی یک کلبه سافاری ایستاده بود، به زمین خورد و دچار شکستگی لگن شد. جزییات این سفر غوغایی به پا کرد و پادشاه را وادار به عذرخواهی بی سابقه کرد.
 

در ماه نوامبر گذشته نیز در مراسم استقبال از سفرای جدید اسپانیا با چشمانی سیاه و کبود و چسب زخم روی بینی، در مقابل دوربین ها قرار گرفت که این آسیب ها را با این جمله توضیح داد:"وقتی محکم به در برخورد کنی اینجوری میشه"ا!!
 

اما در خانواده سلطنتی، این فقط پادشاه نیست که در معرض چنین حوادثی قرار می گیرد. در ماه آوریل "فیلیپ خوان" 13 ساله، فرزند ارشد شاه، در طی تمرین هدف گیری،گلوله ای به پای خودش شلیک کرد!!!

 

 
 

 
دوشنبه 16 مرداد 1391  6:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها