0

22 سال زندان برای رهبر باند تجارت جنسی دختران جوان

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

22 سال زندان برای رهبر باند تجارت جنسی دختران جوان

 

22 سال زندان برای رهبر باند تجارت جنسی دختران جوان
رئیس باند بزرگ تجارت زنان و دختران آسیائی به کشورهای اروپائی و آمریکائی در یک حمله غافلگیرانه پلیس دستگیر شده و به 22 سال زندان محکوم گردید.
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، "شبیر آحمید" به همراه نه نفر دیگر باند بزرگ سوء استفاده جنسی از کودکان را در منطقه "روچدل" و "اولدهام" انگلیس هدایت می کردند و هدف آنها به دام انداختن دختران جوان و نوجوانی بود که بنا به دلبل مشکلات خانوادگی و غیره زمینه کشیده شدن به راه خلاف را داشتند.
 

به گزارش "اکسپرس انگلیس"، 11 هفته دادگاه وی به طول انجامید و قاضی دادگاه لیورپول او را به تحمل 19 سال زندان محکوم کرد. علاوه بر این محکومیت دادگاه دیگری قبل از این دادگاه وی را به خاطر ارتکاب به 30 فقره تجاوز جنسی به دختران کودک به مدت 3 سال زندان محکوم کرده بود.


وی سالیان سال دختران جوان آسیائی را طعمه خود قرار داده و به آنها تجاوز می کرده و علاوه بر این تمامی این دختران را جزء دارائی های خود محسوب و از آنها تنها برای لذت جنسی شخصی خود استفاده می کرده و در نهایت بعد از استفاده، آنها را بمانند کالائی ناچیز می فروخته است.

بنا به این گزارش قربانیان بحدی جوان و آسیب پذیر بودند که حتی زمانیکه به منظور شهادت دادن بر علیه متهم در دادگاه حضور بهم رسانده بودند، از شرم زیاد نمی توانستند در صحن دادگاه خود را نشان دهند چرا که به گفته خودشان از روبرو شدن با مردم و اجتماع شرم دارند.
 

در نهایت دادگاه متهم را به جرم هدایت بزرگترین باند تجارت جنسی دختران جوان و نوجوان آسیائی و همچنین سالها تجاوز به دختران جوان ،متهم شناخته و به 22 سال زندان محکوم کرد. لازم به ذکر است که متهم علیرغم وجود شواهد بسیار، باز هم ادعا بر بی گناهی داشت.
 

از نکات جالب توجه اینکه متهم در دادگاه شروع به فحش و ناسزا گوئی کرد به حدی که قاضی دادگاه او را از دادگاه اخراج کرد.

 

 

دوشنبه 16 مرداد 1391  6:21 PM
تشکرات از این پست
ali201355
ali201355
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 792
محل سکونت : سیستان و بلوچستان

پاسخ به:22 سال زندان برای رهبر باند تجارت جنسی دختران جوان

خوب حقش است کسی که خطا میکنه جورش رو باید بکشه

دوشنبه 16 مرداد 1391  6:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها