0

آخرين وضعيت درماني ناديا دلدار گلچين از زبان دخترش

 
papeli
papeli
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 12867
محل سکونت : قم

آخرين وضعيت درماني ناديا دلدار گلچين از زبان دخترش

نادیا دلدار گلچین

ناديا دلدار گلچين با تغيير بيمارستان همچنان مراحل درمانش ادامه دارد.

دختر اين بازيگر سينما و تئاتر در گفت‌وگويي با خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، گفت: با حمايت بنياد سينمايي فارابي، مادرم را به بيمارستان «عرفان» منتقل كرديم و در بخش كليه آنجا بستري است اما وضعيتش تغييري نكرده است.
 

وي ادامه داد: مشكل قلبي مادرم حاد شده و كم خوني و پوكي استخوانش بسيار شديد شده است و سر منشاء عفونت بدنش نيز مشخص نيست.
 دختر دلدار گلچين گفت: پيش از اين اعلام كرده بودند عفونت از كليه پيوندي است اما در اين بيمارستان مي‌گويند از كليه نيست و ممكن است از دستگاهي باشد كه در گردن مادرم براي دياليز گذاشته‌اند.
 وي از مردم خواست در اين شب‌هاي ماه مبارك رمضان براي شفاء مادرش دعا كنند.

   به گزارش ايسنا، ناديا دلدار گلچين متولد 1339 در تهران و داراي مدرك تحصيلي ديپلم موسيقي از هنرستان عالي موسيقي است كه فعاليت بازيگري‌اش را از سال 1369 با فيلم «ابلیس» آغاز كرده و در فيلم‌هايي چون «ديدار در استانبول»، «دوروي سكه»، «پادزهر»، «همه دختران من»، «مرد نامريي»، «خط آتش»، «روسري آبي»، «كمكم كن»، «مهرمادري»، «غريبانه»، «شيدا»، «دختري با كفش‌هاي كتاني»، مجموعه هاي تلويزيوني «خاله سارا»، «كهنه سوار»، «دزدان مادربزرگ»، «همه فرزندان من»، «پزشكان»، «شن‌هاي كف رودخانه»، «سه در چهار» و نمايش هاي «زير گذر لوطي صالح»، «سوگ»، «مضحكه آدم»، «معركه در معركه» و.. به ايفاي نقش پرداخته است.
 
وي فرزند نادر گلچين- خواننده- و دختر عموي مرجانه گلچين -بازيگر- است

 

دوشنبه 16 مرداد 1391  1:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها