0

پيش‌بازي سايپا- داماش/ انتقام شمالى يا هت‌تريك كرجى؟

 
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1390 
تعداد پست ها : 3112
محل سکونت : TaBrIz

پيش‌بازي سايپا- داماش/ انتقام شمالى يا هت‌تريك كرجى؟

Damash Saipa
 

- سايپا و داماش در هفته چهارم ليگ دوازدهم در جدالى برابر و نفس‌گير مقابل هم قرار خواهند گرفت. داماش كه سال پيش هر دو بازى خود مقابل سايپا را با نتيجه مشابه سه بر صفر واگذار كرده امسال به دنبال اعاده حيثيت و انتقام به ورزشگاه انقلاب كرج پا مى‌گذارد و سايپا مى‌خواهد با بردن داماش هم هت‌تريك كند و هم خود را از سايه شكست دو بر صفر هفته قبل مقابل فولاد نجات دهد.

اولين بازي سايپا در ورزشگاه خانگي

تيم اول خودروساز ايران در اين فصل دو ستاره خود به نام‌هاى منوچهرى و انصارى‌فرد را از دست داده است اما آنقدر مهره دارد كه با تكيه بر آنها بتواند همچنان در ليگ ايران بزرگى كند. سايپا خيالش از بابت دروازه با وجود رحمان احمدى راحت است و البته در مركز خط مياني كاپيتان باتجربه‌اش ابراهيم صادقى را دارد. از خيل گلزنان فصل پيش سايپا به داماش تنها ميلاد غريبي باقى مانده و صدالبته بازيكن تيزهوشى به نام سعيد دقيقى براى هر تيمى خطرناك خواهد بود.

 

بر روى نيمكت هم مجتبى تقوى يك عصاى دست مطمئن براى اين بازى دارد؛ مشاورى به نام امير افتخارى بازيكن رشتى سال‌هاى قبل تيم ملى و استقلال رشت. اينكه امير در اين بازى رل يك جاسوس دوجانبه را بازى مي‌كند يا يك آناليزور قوى براى سايپا پس از مسابقه معلوم خواهد شد! سايپا در اين فصل تا كنون با يك برد، يك مساوى و يك باخت خيلى هم بد كار نكرده، مخصوصا اگر بدانيم هر سه بازى‌اش را در خارج از ورزشگاه خانگى انجام داده است.

داماش، آسوده‌خيال و به اميد روزهاى خوب

رشتى‌ها اگر سرى به آرشيو خاطرات سال پيش خود بزنند به ياد خواهند آورد كه چه روزهاى سياهى را از سر گذرانده‌اند. درست شب بازى با سايپا عابدينى گفته بود اين آخرين بازى ما در ليگ خواهد بود و ديگر نمى‌توانيم بمانيم و البته همه داستان‌هاى بعدى را خوب به خاطر دارند. امروز اما داماش بيشتر مشكلاتش يكى پس از ديگرى در حال حل شدن است و دغدغه‌هايش هر روز كم و كمتر مى‌شوند. داماش با دو تساوى و يك برد پرگل نتايج خوبى هم كسب كرده و حالا همه چيز براى از خاطر بردن شكست‌هاى سال پيش آماده است. هواداران اين تيم طي روزهاي گذشته در تمرينات سرود مى‌خواندند كه پرايد را هم مثل پيكان نابود خواهيم كرد و البته نكته‌ي طنزش اين است كه حامى داماش هم يك شركت تامين خودرو است!

داماش در اين بازى محمد مختارى و چاووشى را ندارد و آبشك را هم از ليستش خارج كرده تا جا را براى هادى سهرابى باز كند. اميد رشتى‌ها در خط آتش به جهانبخش است و در ميانه به حسين ابراهيمى و مهدوى. داماشى‌ها براى اين بازى هواداران پرشور خود را به كرج اعزام مى‌كنند تا تعدادشان كمتر از ميزبان نباشند. براى آنان كه نمى‌روند بزرگترين دلمشغولى عدم پخش تلويزيونى است چون معمولا شبكه تهران بازي‌هاى راه‌آهن و سايپا و پيكان را پوشش نمى‌دهد.

چهره‌هاى جذاب:

رو در رويى سعيد دقيقى و ميلاد غريبى با نظيف‌كار و حاجتى و در آن سو جهانبخش و حسين ابراهيمى با ابراهيم صادقى و رحمان احمدى به يقين سنگ محك خوبى براى طرفين خواهد بود.

پيش‌بيني؛ يك تساوي پرگل

در مسابقه‌اى كه هر دو طرف هم‌وزن هستند و سرشار از انگيزه، هر اتفاقى ممكن است بيفتد، اما احتمال يك تساوى پرگل نزديك‌تر از همه چيز است.

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

یک شنبه 15 مرداد 1391  11:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها