0

نفوذ مافیای چای در وزارت جهادکشاورزی/ به پول آلمان نیازی نداریم!

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

نفوذ مافیای چای در وزارت جهادکشاورزی/ به پول آلمان نیازی نداریم!

 

نفوذ مافیای چای در وزارت جهادکشاورزی/ به پول آلمان نیازی نداریم!
 
 
[-] اندازه متن [+]
 

نفوذ مافیای چای در وزارت جهادکشاورزی
به گزارش روز یکشنبه سرویس اقتصادی جام نیوز، ایرج هوسمی، رئیس اتحادیه چایکاران کشور، در گفتگو با مهر درخصوص پرداخت مطالبات چایکاران در سال جاری، اظهارداشت: باوجود اینکه رئیس سازمان چای کشور اخیرا اعلام کرد قراراست مبلغ 10 میلیارد تومان از مطالبات چایکاران کشور را پرداخت کنیم اما متاسفانه هنوز این مبلغ پرداخت نشده است.


رئیس اتحادیه چایکاران کشور در ادامه با بیان اینکه هم اکنون بسیاری از کارخانجات چای شمال کشور به دلیل شرایط بداقتصادی یا تعطیل شده اند یا درحال تعطیلی هستند، گفت: براین اساس، کشاورزان چایکار مجبورند برگ سبز چای خود را به مناطق دیگری ببرند که این اقدام موجب بروز مشکلاتی می شود.
وی با انتقاد از عملکرد سازمان چای گفت: اگر سازمان چای کشور برنامه مدونی برای این کار داشت، دیگر چنین مشکلاتی بوجود نمی آمد.


هوسمی با تاکید براینکه سازمان چای درحال حاضر دچار سوء مدیریت شده است، گفت: متاسفانه سازمان چای از زمانی که زیرنظر وزارت جهادکشاورزی رفته است، علی رغم اینکه همه تصور می کردند وضعیتش بهتر از قبل می شود، عملکردش به مراتب بدتر از گذشته شده است.


رئیس اتحادیه چایکاران کشور بیان داشت: درحال حاضر سازمان چای نه تنها مساعده به کشاورزان چایکار نمی دهد بلکه حق الزحمه عادی آنها را هم پرداخت نمی کند و از دادن کود شیمیایی به کشاورزان چایکار مضایقه می کند. وی تصریح کرد: همه این اقدامات نشان دهنده نفوذ مافیای چای در وزارت جهادکشاورزی است.

 

به پول آلمان نیازی نداریم!

به گزارش خبرگزاری رویترز، ماریو مونتی نخست وزیر ایتالیا اعلام کرد کشورش به کمک معنوی آلمان نیاز دارد اما اصلا به پول این کشور نیازی ندارد.
وی در حالی چنین سخنانی بر زبان می راند که درباره افزایش احساسات ضد یورو، ضد آلمانی و ضد اروپایی در پارلمان ایتالیا هشدار داده و درباره آن ابراز نگرانی کرده است.


به گزارش واحد مرکزی خبر، نخست وزیر ایتالیا دراین باره خاطر نشان کرد دولت آنگلا مرکل تاکنون حاضر نشده با درخواست ایتالیا و برخی دیگر از کشورهای اروپایی برای انتشار اوراق قرضه اوراق مشترک اروپایی و دیگر ابزارهای مالی با هدف کاستن از بحران بدهی های حاکمیتی و کاهش هزینه استقراض شان از بازار مالی موافقت کند. مونتی در همین راستا، هشدار داده است که اگر این مخالفت های دولت آلمان ادامه پیدا کند کشورهای اروپایی با مشکل مالی مواجه شده هم انگیزه ای برای انجام اصلاحات و اتخاذ تدابیر لازم اقتصادی و مالی پیدا نخواهند کرد.

 

یک شنبه 15 مرداد 1391  10:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها