0

شرایط ویژه فروش خودروهای کیا/ تحلیل برنده جایزه نوبل از بحران یورو

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

شرایط ویژه فروش خودروهای کیا/ تحلیل برنده جایزه نوبل از بحران یورو


شرایط ویژه فروش خودروهای کیا/ تحلیل برنده جایزه نوبل از بحران یورو
 
 
[-] اندازه متن [+]
 

شرایط ویژه فروش خودروهای کیا
به گزارش روز یکشنبه سرویس اقتصادی جام نیوز به نقل از بازار خبر، شرکت اطلس خودرو از ابتدای سال جاری اقدام به تعبیه شرایط ویژه در قراردادهای فروش خودروهای کیا موتورز با احتساب "جریمه دیرکرد در تحویل خودرو، سود تبدیل شرایط خریداعتباری به نقدی (تخفیف خرید نقدی)، سود انصراف از خرید " نموده است.

 


همچنین این شرکت جهت ایجاد اطمینان در مشتریان خرید نقدی و اقساطی خود نیز علیرغم تعهد تحویل 30 روزه، در صورت عدم تحویل خودرو تا روز 24 ام پس از ثبت نام و حتی در صورت عدم سررسید شدن تعهد 30 روزه، از زمان واریز وجه و تا زمان تحویل خودرو نیز تخفیف خرید نقدی برای مشتریان خود لحاظ نموده است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با عاملیتهای مجاز شرکت اطلس خودرو تماس حاصل نمایند.


تحلیل برنده جایزه نوبل از بحران یورو
ادوارد پریسکات، اقتصاددان آمریکایی برنده جایزه نوبل در مصاحبه با راشاتودی، گفت: هم اکنون بحران مالی در کشورهای اروپایی به حدی تشدید شده است که تنها راه حل آن، خروج کشورهای بحران زده از منطقه یورو است. شرایطی که در اروپا حاکم است شبیه شرایطی است که بحران مالی دوهزار و هشت را در آمریکا بوجود آورد.


وی افزود: در واقع آلمان و فرانسه به کشورها و بانکهایی وام می دهند که نباید وام بدهند و همین زمینه تکرار بحران مالی سال دوهزار و هشت را این بار در اروپا فراهم می کند. بحران منطقه یورو در نهایت باعث فروپاشی این منطقه و سقوط یورو خواهد کرد.


به گزارش واحد مرکزی خبر، پریسکات ادامه داد: هم اکنون یورو قدرتی ندارد و بیشتر واحدی نمادین است تا گردشگرانی که به کشورهای مختلف منطقه یورو سفر می کنند نیاز به تغییر پول خود نداشته باشند. یورو کمکی به بهبود اقتصاد کشورهای منطقه یورو نکرده است. هم اکنون وضع اقتصاد کشورهایی نظیر سوئد و دانمارک که خارج از یورو مانده اند بهتر است. اصولا رهبران اروپا با ایجاد یورو عملا به مردم خود وعده هایی دادند که نتوانستند به آنها عمل کنند. کشورهای یورو در نهایت مجبور هستند خود را اصلاح کنند. هم اکنون در کشورهای بحران زده منطقه یورو بسیاری از مردم پول خود را از بانکها بیرون آورده و به کشورهای دیگر منتقل کرده اند.

 

یک شنبه 15 مرداد 1391  7:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها