0

اعلام فهرست جديد تيم ملي فوتبال براي اردوي مجارستان

 
mostafataleb
mostafataleb
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 1378
محل سکونت : اصفهان

اعلام فهرست جديد تيم ملي فوتبال براي اردوي مجارستان

مدير رسانه‌اي تيم ملي فوتبال از اعلام فهرست بازيكنان دعوت شده به اردوي مجارستان حداكثر تا ‌فردا خبر داد و گفت: كي‌روش چند بازيكن جديد را در ليگ پسند كرده و شايد 2، 3 چهره خاص در فهرست جديد او باشند.

خسرو والي‌زاده افزود: اسامي ملي‌پوشان براي حضور در اردوي مجارستان، حداكثر تا فردا شب اعلام خواهد شد و بازيكنان پس از يك روز استراحت، بايد عصر چهارشنبه به اردو بيايند.

وي افزود: طبق برنامه، احتمالاً چهارشنبه پس از افطار، بازيكنان تمرين سبكي را خواهند داشت و صبح پنجشنبه عازم مجارستان مي شوند. با توجه به اختلاف ساعتي كه ايران با اروپا دارد، به احتمال فراوان در عصر همان روز تيم ملي در بوداپست، پايتخت مجارستان تمرين خواهد كرد.‌

او با بيان اينكه ديدار تداركاتي تيم ملي فوتبال مقابل تونس در بوداپست نخواهد بود، تصريح كرد: تيم ملي در آخرين روز اردو (25 مرداد) ديدار تداركاتي را با تيم تونس برگزار مي‌كند. اما چون در همين روز تيم مجارستان هم مسابقه دوستانه دارد، طبق قانون فيفا نمي‌شود در روزهاي فيفادي، در يك شهر دو مسابقه برگزار كرد. بنابراين محل بازي تيم ملي تغيير مي‌كند، ولي هنوز مشخص نيست چه شهري خواهد بود.

مدير رسانه‌اي تيم ملي درباره حضور رضا قوچان‌نژاد در فهرست جديد ملي‌پوشان، گفت: با توجه به اينكه فهرست بازيكنان هنوز منتشر نشده، نمي‌توان با قاطعيت در اين باره يا حضور هر بازيكن ديگري در اين اردو صحبت كرد. شايد در ميان بازيكنان دعوت شده به اين اردو دو يا سه مورد خاص به چشم بخورد. چند بازيكن جوان و جديد در سه هفته‌اي كه از ليگ گذشته، توجه كي‌روش را جلب كرده‌اند كه اگر مسايل مربوط به اخذ ويزاي شينگن آنها حل شود، تيم ملي را در اردوي مجارستان همراهي مي‌كنند. والي‌زاده گفت: با توجه به برگزاري اردوي شهريور تيم ملي در اردن، كي‌روش براي بررسي وضع زمين‌هاي تمريني كمپ آنها به اين كشور سفر كرده و احتمالاً امروز به تهران مي‌آيد تا ديدار پرسپوليس و صبا را در ورزشگاه آزادي از نزديك تماشا كند. مدير رسانه‌اي تيم ملي فوتبال درباره بازگشت ملي‌پوشان به كشور گفت: تيم ملي پس از آنكه مسابقه تداركاتي خود مقابل تونس را در مجارستان (چهارشنبه 25 مرداد) برگزار كرد، پنجشنبه يا بامداد جمعه هفته آينده به تهران بر مي‌گردد.

البته بليت اعضاي كاروان تيم ايران براي بامداد جمعه تهيه شده است، ولي ملي‌پوشاني كه در اين اردو حضور دارند ـ به ويژه بازيكناني كه مقابل تونس به ميدان مي‌روند ـ شرايط بازي در روز جمعه و حتي شنبه را نخواهند داشت.

با توجه به اينكه احتمالاً يكشنبه (29 مرداد) مصادف با عيد سعيد فطر خواهد بود، با عقب افتادن بعضي از مسابقات روز جمعه از جمله بازي‌ تيم‌هاي استقلال، سپاهان و تراكتورسازي، به احتمال فراوان هفته پنجم ليگ برتر در ماه مبارك رمضان برگزار نخواهد شد.

یک شنبه 15 مرداد 1391  4:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها