0

سنگيني محبوبيت موشك بر سر سلطان!

 
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1390 
تعداد پست ها : 3112
محل سکونت : TaBrIz

سنگيني محبوبيت موشك بر سر سلطان!

آخرین سري از حرف‌های به ظاهر دلسوزانه ي علی پروین بار دیگر حاشیه‌های فراوانی را به پرسپولیس تزریق کرد. او این بار به انتقاد از مشاوران رویانیان پرداخت و در صحبت‌هایی بسیار عجیب كه از جلسه كميته فني به بيرون درز كرد، حضور 3 بازیکن در پرسپولیس 91 را تقبیح کرد.

آن سه بازيكن اما خاطره هاي شيرين و بزرگي را براي پرسپوليس خلق كرده اند؛ آن هم چيزي در حد شهريور 52 !

پرسپوليس بازي را با يك بازيكن كمتر براي پنجمين بار پياپي از حريف سنتي خود استقلال عقب بود، دنيزلي لب خط فرياد ميزد ولي انگار شكست ها پاياني ندارد.

راه چاره ي دنيزلي سه تعويض انتحاري است: بادامكي مهدوي كيا و زايد.

با ورد مهدي مهدوي كيا جناح راست خاموش شده ي سرخ ها فعال ميشود، زايد طي 8 ثانيه مالكيت توپ سه گل ميزند و بادامكي سه دقيقه پس از ورودش، پاس گل سوم را به زايد ميدهد و دنيزلي با كمك اين سه حماسه خلق ميكند.

فصل تمام شد و مهدي مهدوي كيا در انديشه ي خداحافظي از فوتبال بود و قرارداد شش ماهه اش هم با تيم محبوب خود به اتمام رسيده بود. در اين راستا محمد رويانيان در راستاي امضا كردن قرارداد با بازيكنان، قرارداد مهدي را براي يك سال ديگر تمديد كرد. اين آخرين امضاي قرار داد مهدي به عنوان بازيكن است.

نگراني هاي هواداران بابت حضور نيافتن زايد در تيم مدل 91-92 همچنان پا برجا بود كه رويانيان با اين بازيكن هم تمديد كرد و موجي از شادي را براي سرخ پوشان و مردم فراهم گرانيد.

بازيكنان محبوب سرخپوشان تمديد كردند و تا ديروز تقريبا بعيد به نظر مي رسيد كسي از اين تمديد قراردادها شاكي به نظر بيايد چون بر خلاف سال هاي گذشته جلوي بسياري از قراردادهاي بي دليل با بازيكنان پانامايي (!) و پا به سن گذاشته ي درجه دو افريقايي گرفته شده بود.

در همين راستا و بر اساس دلسوزي هاي گذشته (!)، علي پروين بازهم در كميته فني سخناني را نطق كردند كه اين بار شايد هواداران سينه چاك سلطان هم از اين رفتار متعجب شدند چون اين صحبت هاي لوتي وار سلطان با بازيكن محبوب سرخ ها بود... چيزي در حد شكستن بت !

مهدي مهدوي كيا بازيكني كه در سال هاي دو بار در فصل‌های ۲۰۰۳-۲۰۰۲ و ۲۰۰۴-۲۰۰۳ از سوی هواداران هامبورگ به عنوان بهترین بازیکن این تیم انتخاب شد و یک بار هم از سوی نشریه معتبر کیکر عنوان بهترین بال راست بوندسليگا را به دست آورد و فصل پيش با قراردادي شش ماهه به تيم محبوب خود بازگشت، براي سومين بار در طول دوران ورزشي خود عصباني شده است و مثل هميشه براي دفاع از خود و جلوگيري از شنيدن حرف ناحق!

شايد تنها علي پروين باشد كه بتواند اينچنين و با سرعت خلاص محبوبيت خود را به بدترين شكل ممكن خدشه دار كند.

اگر هر فرد ديگري در كميته ي فني باشگاه پرسپوليس همچين موردي را به رويانيان متذكر ميشد تمام رسانه ها و سايت ها انگ دلال بودن به اين شخص را مي زدند اما اين بار اين شخص پروين است ! مردي كه ادعاي تب خال 10 ساله بر لبش را به خاطر حرص و تعصبش براي باشگاه را دارد.

علي پروين هيچگاه پاسخگوي ابهامات مطرح شده در اذعان عمومي نبوده است و به دلايل گونان شايد تنها فرد مشهور فوتبالي باشد كه در برنامه ي 90 حضور نيافته است.

در هر صورت علي پروين يك شخصيت حقوقي براي مردم به حساب مي آيد كه بايد پاسخگوي ابهامات مطرح شده از سوي مردم باشد.

مردم دوست دارند بدانند دليل علي آقاي پروين بابت نارضايتي ايشون از تمديد قرارداد با دو بازيكن موثر و گلزن و بازيساز فصل گذشته ي پرسپوليس چيست؟

مردم دوست دارند در مورد اظهارات مهدي مهدوي كيا كه به گفته ي او 800 ميليون تومان در سال 77 به جاي واريز و خرج شدن در باشگاه به جاي ديگري رفته است، كجا خرج شده است.

همواره علي پروين در مصاحبه هاي خود اين نكته را ذكر كرده كه مردم همه چيز را مي فهمند و از ما خيلي جلوتر هستند ! پس سلطان عزيز چطور اين مردم از شما مي توانند تقاضا داشته باشند كه ديگر دلسوزي براي تيم خود نكنيد؟

باور كنيد مردم هم مي توانند تب خال بزنند !

شعري از مولانا پايان بخش مطلب نگارنده است:

آدمي خوارند اغلب مردمان از سلام عليك شان كم جو امان

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

یک شنبه 15 مرداد 1391  4:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها