0

مورينيو: اميدوارم کاکا بماند

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

مورينيو: اميدوارم کاکا بماند

 

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد در اظهار نظري متفاوت ابراز اميدواري کرد هافبک برزيلي همچنان در اين تيم بماند.


 

   به گزارش آسوشيتدپرس، ژوزه مورينيو در تازه ترين واکنش در مورد احتمال جدايي کاکا هافبک 30 ساله و برزيلي از رئال مادريد گفت:« براي من مشکلي در مورد ماندن کاکا وجود ندارد. من سعي مي کنم از او بهترين استفاده ممکن را ببرم. او فصل قبل خوب بازي کرد و در چند بازي به ما کمک کرد. براي همين اميدوارم او در رئال مادريد بماند. او يک بازيکن جدي، سخت کوش است و تيم را تحت تاثير قرار مي دهد.»

کاکا از زمان پيوستن به رئال از تيم ميلان در ازاي 65 ميليون يورو در سال 2009 نتوانسته در اين تيم درخشش خوبي داشته باشد.اکنون گفته مي شود او به تيم سابقش و يا سائوپائولو برزيل باز خواهد گشت.

مورينيو افزود :« مي دانم چه در سر کاکا مي گذرد. ما نيازي به پيغام فرستادن براي يکديگر نداريم.

تنها مهمترين مساله اين است که او در مورد آينده خود بهترين تصميم بگيرد.»

مورينيو همچنين گفت نوري شاهين هافبک ترکيه اي مي تواند رئال را ترک کند. تيم آرسنال مشتري جدي انتقال شاهين 23 ساله است.پيشنهاد آرسنال براي خريد شاهين امضاي قرارداد قرضي يکساله با شرط قطعي شدن در پايان فصل است.شاهين نيز خود انتقال به آرسنال را ترجيح مي دهد.

مورينيو گفت :« نکته مهم اين است که او جوان است و مي خواهد در تمام مسابقات بازي کند.براي راضي کردن او در رئال تنها بايد او در تمام بازيها به ميدان مي فرستاديم.اما در حضور ژابي آلونسو ، لاسانا ديارا ، مسوت اوزيل ، سامي خديره و استبان خرانرو اين کار آسان نبود.بازي در تيم رئال مادريد سخت است زيرا توقعات زيادي از بازيکنان حاضر در ترکيب اصلي مي رود و بازيکنان بزرگي در آن بازي مي کنند.شاهين با من مشکلي نداشت بلکه مشکل او اين بود که تنها يک راه حل دارد.ما تصميم گرفتيم تا او خود در مورد آينده انتخاب کند.اگر او بخواهد جدا شود به او کمک مي کنم و اگر تصميم بگيرد که بماند از او حمايت خواهم کرد.»

 

یک شنبه 15 مرداد 1391  2:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها