0

کشف 83 کیلو هرویین در بزرگراه بابایی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

کشف 83 کیلو هرویین در بزرگراه بابایی

 

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر خبر داد و گفت: از خودروی متهمان بیش از 83 کیلوگرم هرویین کشف و ضبط شد.

 

خبرگزاری فارس: کشف 83 کیلو هرویین در بزرگراه بابایی

 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ سعید لیراوی با اشاره به کشف بیش از 83 کیلوگرم هروئین از یک خودرو در بزرگراه بابایی، از دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در این عملیات خبر داد.

این مقام انتظامی گفت: با تحقیقات انجام شده از سوی ماموران عملیات ویژه این یگان مبنی بر فعالیت دو قاچاقچی مواد مخدر به نام‌های مهدی و امیر در خصوص قاچاق مقادیری هروئین از طریق شمال شرق به شهر تهران، اقدامات ماموران این یگان برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز شد.

وی افزود: مراتب با هماهنگی مقام قضایی به گشت‌های انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، ارجاع شده و دستگیری هر دو متهم و توقیف مواد مخدر در دستور کار ماموران قرار گرفت.

لیراوی ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این دو متهم با یک خودروی سواری اقدام به خرید مواد مخدر از شهرستان‌های جنوبی کرده و قصد دارند پس از طی مسیر طولانی این مواد را از طریق مبادی ورودی شمالی تهران وارد کرده و به صورت خرده فروشی توزیع کنند.

وی تصریح کرد: بر همین اساس تمامی مبادی ورودی شمال تهران تحت نظر قرار گرفت تا اینکه روز گذشته خودروی مذکور توسط تیم عملیات ویژه این یگان در مسیر بزرگراه بابایی شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه راننده و همراه آن که به عنوان اسکورت بود، دستگیر و به همراه خودروی مذکور به کلانتری منتقل شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در ادامه گفت: خودرو در کلانتری مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن 83 کیلو و 850 گرم هروئین از نقاط مختلف خودرو که به صورت ماهرانه جاسازی شده بود کشف و هر دو متهم پس از اعتراف در بازجویی‌های انجام شده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا منتقل شدند.

یک شنبه 15 مرداد 1391  1:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها