0

مسلمان شدن این بانوی مشهور یونانی + عکس

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

مسلمان شدن این بانوی مشهور یونانی + عکس

 

مسلمان شدن این بانوی مشهور یونانی + عکس
 
 
[-] اندازه متن [+]
 

آسپاسیاکاوکی تبعه کشور یونان با حضور در محل رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در آتن تمایل خود را برای پذیرش دین مبین اسلام اعلام کرد. محمد رضا پاک‌روان رایزن فرهنگی کشورمان در این دیدار با اشاره به دین مبین اسلام و خدمات ارزشمند و نورانی که این دین به جهانیان و جامعه بشری ارائه کرده است، گفت: اسلام از ابتدای پیدایش و ظهور خود به یاری طبقات مستضعف و نیازمند شتافت و برای ایجاد عدالت اجتماعی بعنوان مهمترین حامی بانوان در جهان تلاش کرد.

وی با اشاره به تعلیمات الهی و انسان‌ ساز اسلام تصریح کرد: دین مبین اسلام دارای تعلیماتی بر اساس خدا‌محوری و در راستای سعادت دنیوی و اخروی تمام انسان‌هاست و سعادت بشری را با حفظ کرامت والای انسانی بر مبنای خدا محوری به نیکی تأمین و مهیا می‌کند.

وابسته فرهنگی کشورمان با اشاره به توصیه‌ها و تعلیمات مکتب سعادت‌بخش نبوی در مورد حفظ و رعایت کرامت انسانی برای ساختن جامعه‌ای مبتنی بر عدالت واقعی اجتماعی تصریح کرد: امامت و ولایت معصومین(ع) به عنوان چراغ فروزان هدایت تمامی انسان‌ها به سوی فلاح، سعادت، رفاه دنیوی و سعادت آخروی، موجب می‌شود انسان‌ ها در چالش‌ها و مشکلات زندگی در تمام عصرها دچار سردرگمی و گمراهی نگردند و در صراط مستقیم به همان سبک و روشی که رسول گرامی اسلام(ص) بر اساس دستورات الهی تعیین نموده، راه را نشان دهند.

 

پایگاه اطلاع رسانی جام نیوز

وی در ادامه اشاره کرد: حجاب اسلامی نه تنها مانع نیست بلکه موجب حفظ و صیانت از گوهر وجودی زنان است.در این مراسم که از حالتی معنوی برخودار بود: پس از انجام بحث و پرسش و پاسخ به شبهات در رابطه با دین اسلام و مسائل اعتقادی خانم آندراس با اقرار به وحدانیت خداوند حکیم و رسالت حضرت محمدبن مصطفی(ص) و ولایت حضرت علی ابن ابیطالب(ع) و ادای شهادتین بر زبان به زبان عربی، به دین مبین اسلام مشرف و مباهی گردید.

وی در این جلسه، اسم نرگس را برای خود انتخاب کرد و ضمن ابراز خرسندی از این اقدام خود، اعلام کرد: خدا را شاکر است که در این مرحله از زندگی‌اش به وی فرصت داده شد که به حقانیت اسلام و به جمع پیروان امامت و ولایت بپیوندد. در پایان یک جلد کلام‌الله مجید ترجمه به زبان یونانی، عربی و فارسی و همچنین هدایای فرهنگی و هنری از سوی رایزنی فرهنگی به وی اهدا شد که مورد توجه و تقدیر قرارگرفت.

 

منبع: خبرگزاری تقریب

 

 

شنبه 14 مرداد 1391  11:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها