0

کشف 52 هزار لیتر سوخت قاچاق در تنگستان

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

کشف 52 هزار لیتر سوخت قاچاق در تنگستان

 

  فرماندار تنگستان گفت: در یک ماه اخیر 52 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد و همچنین یک واحد مرغداری به علت تخلف مبلغ 255 میلیون ریال جریمه نقدی شد.

 

خبرگزاری فارس: کشف 52 هزار لیتر سوخت قاچاق در تنگستان

 

عبدالرسول زارع صبح امروز در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تنگستان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: میدان نبرد امروز دشمن برای ضربه زدن به ایران اسلامی عرصه اقتصاد است که باید برای پیروزی در این میدان نیز مجاهدانه وارد عرصه شد.

وی قاچاق کالا و ارز را ضربه‌ای جبران‌ناپذیر به اقتصاد و تولیدات داخلی ذکر کرد و گفت: ورود کالاهای قاچاق به داخل کشور ضمن اینکه به اقتصاد داخلی آسیب وارد می‌کند فرصت‌های بی‌شمار شغلی را نیز در داخل کشور از بین می‌برد.

زارع افزود: ورود کالاهای قاچاق بدون اخذ تعرفه گمرکی، بدون کنترل کیفیت، علاوه بر اینکه تولید و سرمایه داخلی را مورد هجمه قرار می‌دهد، سلامت اجتماعی را نیز به مخاطره می‌اندازد.

وی اعلام کرد: در یک ماه اخیر 52 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد و همچنین یک واحد مرغداری به علت تخلف مبلغ 255 میلیون ریال جریمه نقدی شد.

فرماندار تنگستان تاکید کرد: با جدیت برای حمایت از تولیدات داخلی از و با اتخاذ تدابیر لازم و به کارگیری روش‌های جدید، با پدیده شوم قاچاق در شهرستان مبارزه می‌کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد: در سال جدید همه دست به دست هم دهند تا با مقابله همه جانبه با این پدیده شوم، به حرکت چرخ‌های اقتصادی کشور کمک شود و فردای بهتری را برای کشور به ارمغان آوریم.

شنبه 14 مرداد 1391  7:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها