0

بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب اسلامی در دیدار شاعران

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب اسلامی در دیدار شاعران

نسخه چاپيارسال به دوستان
در کتاب «شب شاعران بیدل»
بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب اسلامی در دیدار شاعران

خبرگزاری فارس: کتاب «شب شاعران بیدل» که گزارش کامل مراسم شب شعر سال 1389 است در آستانه ولادت با سعادت امام حسن مجتبی علیه‌السلام منتشر شد.

خبرگزاری فارس: بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب اسلامی در دیدار شاعران

 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از   khamenei.ir  کتاب «شب شاعران بیدل» در آستانه ولادت با سعادت امام حسن مجتبی علیه‌السلام منتشر شد. این کتاب گزارش کامل مراسم شب شعر سال 1389 در حضور حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است و برای اولین بار سخنان منتشرنشده معظم‌له در این دیدار را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

مهمترین محورهای بیانات مطرح‌شده عبارتند از: ظهور سبک جدید شعری در سال‌های اخیر، اهمیت و جایگاه شعر برای کشور، توصیه‌های رهبر انقلاب به شاعران و نظر ایشان درباره برخی از شاعران پیشکسوت مانند استاد قهرمان، فروغ فرخزاد، صاحبکار، شفیعی‌کدکنی و ...

این کتاب در 128 صفحه علاوه بر بیانات معظم‌له، شامل متن کامل اشعار خوانده‌شده، متن گفتگوی شاعران با رهبر انقلاب اسلامی در خصوص اشعارشان، بیوگرافی شاعران و تصاویر این دیدار می‌باشد. فیلم کامل این دیدار نیز به کتاب ضمیمه شده است.

حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از نخستین سال رهبری خود همه ساله یکی از شب‌های مقارن با پانزدهم ماه مبارک رمضان را که مصادف با میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام است را به دیدار با شاعران متعهد و متعلق به انقلاب اسلامی اختصاص داده‌‌اند.  و این کتاب که از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است؛ گزارش کاملی از دیدار 14 رمضان 1431 (3شهریور 1389) است.

علاقه مندان برای تهیه کتاب می‌تو‌انند با شماره تلفن‌های 66483695 - 66405100 - ‌66410649 -021 تماس حاصل نمایند و یا به نشانی پست الکترونیک book@khamenei.ir پیام ارسال نمایند.

انتهای پیام/و

 

 
 
شنبه 14 مرداد 1391  7:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها