0

فوتبال اسپانيا(هفته ي اول رقابت هاي فصل جديدبه تعويق نمي افتد)

 
golenarges
golenarges
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1391 
تعداد پست ها : 10
محل سکونت : سمنان

فوتبال اسپانيا(هفته ي اول رقابت هاي فصل جديدبه تعويق نمي افتد)

فدراسیون فوتبال اسپانیا: هفته اول رقابت های فصل جدید به تعویق نمی افتد

براساس گزارش ها، قرار است رقابت های فصل جدید لالیگا از روز 18 آگوست آغاز شود اما شبکه های مدیا پرو و کانال پلاس در مورد چگونگی مزایده حق پخش این رقابت ها به توافق نرسیده اند

Real Madrid La Liga 32 celebration
Getty

سایت گل- فدراسیون فوتبال اسپانیا احتمال تعویق در آغاز رقابت های فصل جدید لالیگا را رد کرد. این در حالی است که دو کمپانی دارای حق پخش این رقابت ها هنوز با یک دیگر به توافق نرسیده اند.

براساس گزارش ها، قرار است رقابت های فصل جدید لالیگا از روز 18 آگوست (28 مرداد) آغاز شود اما شبکه های مدیا پرو و کانال پلاس در مورد چگونگی مزایده حق پخش این رقابت ها به توافق نرسیده اند. براساس توافقات قبلی، قرار بود یکی از شبکه حق پخش 9 تیم را در اختیار بگیرد و شبکه دیگر حق پخش 11 تیم باقی مانده را به دست بیاورد.

درگیری این دو شبکه در فاصله سه هفته تا آغاز رقابت ها، به این معناست که هنوز نمی توان زمان دقیقی برای هفته اول رقابت ها اعلام کرد.

 به تازگی شایعاتی در مورد به تعویق افتادن هفته ابتدایی برای رفع این مشکل منتشر شد اما فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال اسپانیا آمده است:"  بی تردید، فصل جدید براساس برنامه از روز 18 آگوست آغاز خواهد شد."

در صورتی که بازی های هفته اول به تعوق بیفتد، این برای دومین فصل پیاپی خواه بود که رقابت های لالیگا با تاخیر آغاز می شود. سال گذشته اعتصاب بازیکنان موجب تعویق دیدارهای هفته ابتدایی شد.

 

 I   LOVE   MAHDI  

شنبه 14 مرداد 1391  5:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها