0

مشکلات مرغداران روی میز ‌کمیسیون کشاورزی مجلس

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

مشکلات مرغداران روی میز ‌کمیسیون کشاورزی مجلس

خبرگزاری فارس: کارگروه دام و طیور کمیسیون کشاورزی مشکلات مربوط به مرغداران گوشتی را با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان بررسی می‌کنند.

خبرگزاری فارس: مشکلات مرغداران روی میز ‌کمیسیون کشاورزی مجلس

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری تشکیل جلسه خواهند داد.

اعضای این کمیسیون در جلسه روز یکشنبه رسیدگی به طرح جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور را ادامه داده و لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل‌های اول و دوم الحاقی به کنوانسیون‌های ژنو 1977 جلد اول ماده 55 را بررسی می‌کنند.

همچنین کمیسیون کشاورزی در جلسه روز سه‌شنبه علاوه بر ادامه رسیدگی به طرح جامع و منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، طرح اصلاح مواد 38 و 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 1387 را بررسی می‌کند.

کارگروه کشاورزی این کمیسیون نیز با تشکیل جلسه‌ای در روز دوشنبه بررسی طرح اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها را ادامه می‌دهند.

کارگروه منابع طبیعی و محیط زیست کمیسیون کشاورزی نیز طرح اصلاح مواد 38 و 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده را بررسی می‌کند.

همچنین کارگروه دام و طیور و آبزیان این کمیسیون نیز بررسی مسائل و مشکلات مربوط به مرغداران گوشتی با حضور نمایندگان اتحادیه مرغداری سراسری گوشتی، نمایندگان وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان تعاون روستایی را در دستورکار دارند.

شنبه 14 مرداد 1391  5:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها