0

درخواست عجیب اکبرپور از عنایتی!

hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 3112

درخواست عجیب اکبرپور از عنایتی!

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: «من و رضا دوستانی صمیمی هستیم و همیشه آرزوی موفقیت برای او دارم و از گلزنی او خوشحال می‌شوم اما او هم می‌داند حساب این بازی از سایر بازی‌ها جداست و عنایتی نباید به استقلال گل بزند!»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از سایت گل، استقلال در شرایطی این هفته مقابل مس کرمان قرار خواهد گرفت که تقابل اکبرپور و عنایتی جالب‌توجه خواهد بود. آن‌ها که دوستان صمیمی هستند و در استقلال با هم هم بازی بودند‌، حالا باید در مقابل هم قرار گیرند. اکبرپور در مورد تقابل با عنایتی می‌گوید: «من و رضا دوستانی صمیمی هستیم و همیشه آرزوی موفقیت برای او دارم و از گلزنی او خوشحال می‌شوم اما او هم می‌داند حساب این بازی از سایر بازی‌ها جداست و عنایتی نباید به استقلال گل بزند. من خیلی دوست داشتم او به استقلال بیاید تا در کنار هم باشیم اما این اتفاق نیفتاد و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.»

اکپرپور در مورد بازی با مس کرمان ادامه می‌دهد : «برخلاف تصور خیلی‌ها این یک بازی سخت برای استقلال است، چون مس به دلیل بحرانی که دارد، تحت هر شرایطی به پیروزی فکر می‌کند. از طرفی ما هم دنبال قهرمانی هستیم و حتی در بازی‌های بیرون از خانه هم باید به فکر برد باشیم. فکر می‌کنم بازی قشنگی شود و امیدوارم تیم ما برنده باشد.»

اکبرپور در مورد انتقادهائی که در این سه بازی از استقلال شده، می‌گوید: «تیم ما دچار تغییرات زیادی شده و نیاز به زمان داریم. این‌که بطور کامل هماهنگ نیستیم طبیعی است. ولی بطور حتم، تا هفته‌ی ششم و روز دربی همان تیمی می‌شویم که هواداران می‌خواهند.»

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

شنبه 14 مرداد 1391  3:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها