0

عکس العمل یک نماینده به روابط مالی در انتخابات آمریکا

 
architect0811
architect0811
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 6050
محل سکونت : همدان

عکس العمل یک نماینده به روابط مالی در انتخابات آمریکا

 

عکس العمل یک نماینده به روابط مالی در انتخابات آمریکا
«فعالان شبکه پولی از نامزدهای انتخابات کنگره حمایت می کنند. وقتی هم که این نامزدها به کنگره راه می یابند به قوانینی رای می دهند که تامین کنندگان منافع حامیان مالی شان در انتخابات باشد.»
 
[-] اندازه متن [+]
 

به گزارش روز جمعه سرویس اقتصادی جام نیوز به نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی، شیلا جکسون لی، عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا گفت: افزایش بدهی ها در آمریکا مشکلی جدی است. ادامه حرکت دراین مسیر ممکن است ما را به لبه پرتگاه برساند.

 


وی افزود: اگر در این زمینه کاری انجام نشود و نظام کارتهای اعتباری کشور اصلاح نشود، آمریکا به کشور بدهکاران تبدیل می شود. اما عملا برای اصلاح این نظام، تلاشی صورت نمی پذیرد زیرا فعالان شبکه پولی و مالی آمریکا از نامزدهای انتخابات کنگره در هنگام رقابتهای انتخاباتی حمایت می کنند. وقتی هم که این نامزدها در انتخابات به پیروزی می رسند و به کنگره راه می یابند به قوانینی رای می دهند که تامین کنندگان منافع حامیان مالی شان در انتخابات باشد.


بر اساس گزارش واحد مرکزی خبر، این عضو مجلس نمایندگان، ادامه داد: بانکها و بنگاههای مالی از وامهایی که می دهند میلیاردها دلار سود به دست می آورند. سود این بنگاهها بسیار زیاد است. این وضع فاجعه بار است. باید کنگره آمریکا بیدار شود و به پیامدهای این وضع توجه کند. 111

 

 

 

شنبه 14 مرداد 1391  12:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها