0

مجلس از ‌نخبگان ‌کمیته امداد تجلیل می‌کند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

مجلس از ‌نخبگان ‌کمیته امداد تجلیل می‌کند

نسخه چاپيارسال به دوستان
به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع)
مجلس از ‌نخبگان ‌کمیته امداد تجلیل می‌کند

خبرگزاری فارس: مراسم تجلیل از نخبگان و جلوه‌های خودباوری خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: مجلس از ‌نخبگان ‌کمیته امداد تجلیل می‌کند

به گزارش گروه مجلس خبرگزاری فارس، به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) مراسم تجلیل از نخبگان و جلوه‌های خودباوری خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

در این مراسم که عصر امروز برگزار می‌شود، جمعی از فرزندان خانواده کمیته امداد و دانشجویان برگزیده این نهاد میزبان ریاست مجلس شورای اسلامی هستند.

منصور قمشه معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی (ره) در این‌باره گفت: به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و آغاز هفته اکرام ایتام از 15 فارغ‌التحصیل دکترا، نخبه و جلوه‌های خودباوری از خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه‌های علمی، فرهنگی، شغلی و کارآفرینی در صحن مجلس شورای اسلامی تجلیل می‌شود.

وی افزود: این افراد از سوی علی لاریجانی ریاست و اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیر خواهد شد.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد در ارتباط با ویژگی‌های این افراد در بخش علمی ادامه داد: عضویت در بنیاد نخبگان، کسب مدال طلا در مسابقات بین‌المللی ارائه و چاپ مقاله علمی در مجلات بین‌المللی و ISI، مدرس دانشگاه و در بخش توانمندسازی تجلیل از چند کارآفرین برتر خانواده امداد در اشتغالزایی است.

قمشه یادآور شد: برای اولین بار تعدادی از فرزندان خانواده عزتمند و ولایتمدار کمیته امداد امام خمینی که با توکل به خداوند متعال و تلاش کوشش مستمر ضمن کسب مدارج علمی در مسئولیت‌های اجتماعی از جمله امامت جمعه، خلبان، رئیس دانشگاه قضاوت، نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و بخشدار مشغول به خدمت هستند، تجلیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: حسین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی نیز گزارشی از دستاوردها، خدمات و برنامه‌های این نهاد مقدس در زمینه‌های حمایتی، فقرزدایی، فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی، مسکن، مشارکت‌های مردمی و اقدامات تحولی انجام گرفته ارائه خواهند داد.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد همچنین افزود: به مناسبت ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و آغاز هفته اطعام به نیازمندان و اکرام ایتام به منظور مشارکت نمایندگان مجلس شورای اسلامی غرفه اکرام ایتام در تالاب آفتاب مجلس دایر می‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  11:46 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها