0

"بازسازی آشیانه جمهوری اسلامی" در کمیسیون برنامه و بودجه

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

"بازسازی آشیانه جمهوری اسلامی" در کمیسیون برنامه و بودجه

نسخه چاپيارسال به دوستان
"بازسازی آشیانه جمهوری اسلامی" در کمیسیون برنامه و بودجه

خبرگزاری فارس: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در هفته جاری رسیدگی به طرح تجهیز و بازسازی ناوگان هوایی آشیانه جمهوری اسلامی ایران و اصلاح بند 2-3 قانون بودجه 91 کل کشور را در دستورکار دارند.

خبرگزاری فارس: "بازسازی آشیانه جمهوری اسلامی" در کمیسیون برنامه و بودجه

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری تشکیل جلسه می‌دهد.

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه در روز یکشنبه رسیدگی به لایحه اصلاح ماده 61 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، رسیدگی به طرح تسریع در اجرای طرح‌های هادی روستایی و رسیدگی به طرح تجهیز و بازسازی ناوگان هوایی آشیانه جمهوری اسلامی ایران و اصلاح بند 2-3 قانون بودجه 91 کل کشور را در دستورکار دارند.

همچنین نمایندگان عضو این کمیسیون در خصوص نحوه رسیدگی به سوابق و صلاحیت کاندیداهای مستشاری معرفی شده از سوی رئیس کل دیوان محاسبات بحث و تبادل‌نظر می‌کنند.

اعضای کمسیون برنامه و بودجه عصر دوشنبه این هفته نیز با رئیس و معاونین کمیته امداد امام خمینی (ره) نشست مشترکی برگزار خواهند کرد.

کمیسیون برنامه و بودجه همچنین در جلسه روز سه‌شنبه خود به لایحه بیمه بیکاری رسیدگی کرده و طرح اداره صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و طرح خدمت رسانی به ایثارگران مواد 91 و 13 را بررسی می‌کند.

اعضای این کمیسیون در ادامه جلسه روز سه‌شنبه خود گزارش نهایی تفریغ بودجه سال 1389 برای تصویب و ارائه به صحن علنی مجلس بررسی می‌کنند.

دعوت از وزیر و معاونین وزارت نفت برای انجام معارفه و ارائه گزارش مربوط به درآمدهای نفتی پیش بینی شده در قانون بودجه سال 91 کل کشور و آخرین وضعیت طرح‌های توسعه دیگر دستورکار جلسات این هفته کمیسیون برنامه و بودجه است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  11:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها