0

توطئه‌های جهانی علیه سوریه به دلیل قرار گرفتن این کشور در خط مقاومت است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

توطئه‌های جهانی علیه سوریه به دلیل قرار گرفتن این کشور در خط مقاومت است

نسخه چاپيارسال به دوستان
سلیمان فرنجیه در دیدار سفیر ایران در لبنان
توطئه‌های جهانی علیه سوریه به دلیل قرار گرفتن این کشور در خط مقاومت است

خبرگزاری فارس: رئیس جریان مسیحی "المرده" لبنان گفت: تمامی توطئه‌ها علیه سوریه به جهت ایستادگی این کشور در خط مقاومت و در خط مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل است.

خبرگزاری فارس: توطئه‌های جهانی علیه سوریه به دلیل قرار گرفتن این کشور در خط مقاومت است

به گزارش خبرگزاری فارس، غضنفر رکن آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان روز پنجشنبه با "سلیمان فرنجیه" رئیس جریان مسیحی "المرده" لبنان ملاقات و در خصوص تحولات منطقه و روابط دوجانبه گفت‌وگو کرد.

سلیمان فرنجیه در این ملاقات با اشاره به هجمه گسترده آمریکا و رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای آنها علیه سوریه اظهار داشت: معرکه سوریه معرکه حق و باطل است و امروز تمام جبهه باطل علیه سوریه بسیج شده و به دنبال اسقاط نظام بشار اسد هستند. اگر چنین هجمه‌ای علیه هریک از کشورهای عربی منطقه می‌شد، قطعاً نمی‌توانست بیش از سه الی چهار ماه مقاومت کند. اکنون ارتش و ملت سوریه مقاوم در برابر این توطئه بزرگ ایستاده و قطعاً پیروز خواهند شد و هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

رئیس جریان مسیحی المرده ضمن تبیین سوابق تاریخی سوریه در همپیمانی با محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: سوریه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تصمیم استراتژیک و درست خود را در همپیمانی با جمهوری اسلامی ایران اتخاذ کرد و اکنون نیز تمامی این توطئه‌ها به جهت ایستادگی این کشور در خط مقاومت و در خط مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل است.

غضنفر رکن آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان نیز در این دیدار با اشاره به شکست توطئه بزرگ دشمنان در تهاجم اخیر به شهر دمشق اظهار داشت: آنان خود را برای نبردی سنگین در پایتخت سوریه آماده کرده و با تمام تجهیزات و امکانات خود وارد عمل شدند که با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی سوریه این توطئه بزرگ خنثی شد و شکست سنگینی بر آنان وارد آمد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران توازن موجود در منطقه و جهان در خصوص تحولات سوریه را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: با وجود توازن منطقه‌ای و جهانی و برتری کامل نظام سوریه در عرصه میدانی، شکست توطئه بزرگ صهیونیستی علیه سوریه قطعی است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  11:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها