0

تاکید بر همکاری‌ها بیشتر قضایی بین ایران و قطر

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تاکید بر همکاری‌ها بیشتر قضایی بین ایران و قطر

نسخه چاپيارسال به دوستان
در ملاقات سفیر ایران و دادستان قطر صورت گرفت
تاکید بر همکاری‌ها بیشتر قضایی بین ایران و قطر

خبرگزاری فارس: سفیر ایران در قطر ضمن بررسی همکاری‌های گوناگون توسعه مناسبات قضایی 2 کشور خواستار تداوم گفت‌وگوها و همکاری‌های طرفین شد.

خبرگزاری فارس: تاکید بر همکاری‌ها بیشتر قضایی بین ایران و قطر

به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالله سهرابی سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه روز سه شنبه با "علی بن فطیس المری" دادستان کل قطر دیدار و گفت‌وگو کرد.

سهرابی در این دیدار ضمن بررسی همکاریهای گوناگون توسعه مناسبات قضایی دو کشور و با توجه به روابط صمیمی وی با مقامات قضایی جمهوری اسلامی ایران، خواستار تداوم این رفت و آمدها و گفت‌وگوها شد.

وی همچنین با توجه به موضوع بیداری‌ اسلامی در کشورهای عربی و اسلامی بر ضرورت مشورت‌ها و همکاری‌های دو جانبه در همه عرصه‌ها تأکید کرده و نسبت به موضوع فلسطین گفت که امروز اصلی ترین موضوع دغدغه جهان اسلامی موضوع اشغال قدس و فلسطین به عنوان قبله اول مسلمین جهان است و باید از همه ظرفیتها و توان کشورهای اسلامی و غیراسلامی در جهت محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی استفاده و بهره برداری شود.

سفیر ایران همچنین به موضوع تحریم‌های غیرمنطقی و نامفهوم از سوی برخی کشورهای اروپایی و آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد که بیشترین ضربه‌های اقتصادی ناشی از این تحریم‌ها متوجه خود کشورها از جمله اروپا و فرانسه و آمریکا شده است. در حالی که جمهوری اسلامی ایران با همه تلاش خود بر تولید و اشتغال و سرمایه گذاری و صادرات کالاهای غیرنفتی خود با موفقیت ادامه می‌دهد.

علی بن فطیس المری دادستان کل قطر ضمن اشاره به روابط دیرینه و صمیمی دو کشور به موضوع همکاریهای تخصصی و حرفه‌ای قضایی دو کشور اشاره کرده و ضمن برشمردن مشترکات فراوان فیمابین دو کشور و روابط صمیمی مسئولان قضائی دو کشور خواستار تداوم این گفت‌وگوها شد.

وی همچنین یادآوری شد که ما در کشور قطر بدنبال برقراری عدالت می‌باشیم و در این زمینه دادستانی به صورت مستقل عمل کرده و تحت تأثیر مسایل سیاسی قرار نخواهیم گرفت.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  11:32 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها