0

واکنش علیخانی به خبر حمایتش از عارف/روزه گرفتن همسر سفیر آلمان

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

واکنش علیخانی به خبر حمایتش از عارف/روزه گرفتن همسر سفیر آلمان

نسخه چاپيارسال به دوستان
حاشیه‌های ضیافت افطار حزب مردم‌سالاری
واکنش علیخانی به خبر حمایتش از عارف/روزه گرفتن همسر سفیر آلمان

خبرگزاری فارس: سفیر آلمان و همسرش، از میهمانان ضیافت افطار حزب مردم‌سالاری بودند که کواکبیان ضمن خوشامدگویی به آنها، خطاب به حاضران گفت همسر سفیر آلمان مسلمان است و روزه می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: واکنش علیخانی به خبر حمایتش از عارف/روزه گرفتن همسر سفیر آلمان

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، مراسم افطاری حزب مردم‌سالاری شب گذشته مصادف با سیزدهم ماه مبارک رمضان در مجتمع المپیک حیدربابا برگزار شد که با حاشیه‌هایی همراه بود.

*سفیر آلمان و همسرش، کاردار سفارت تونس، کاردار سفارت فلسطین و برخی از کارکنان سفارت الجزایر از میهمانان ضیافت افطار حزب مردم‌سالاری بودند که کواکبیان ضمن خوشامدگویی به آنها خطاب به حاضران گفت همسر سفیر آلمان مسلمان است و روزه هم می‌گیرد.

*از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان که در این مراسم حضور داشتند تنها می‌توان به قدرت‌الله علیخانی مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت خاتمی اشاره کرد.

*علیخانی در پاسخ به سؤالات خبرنگاران درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده گفت: در این زمینه‌ها زیاد صحبت‌کرده‌ام؛ وی همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گفته می‌شود از کاندیداتوری عارف حمایت می‌کنید، گفت: بنده چنین چیزی را نگفته‌ام. 

*یکی از سخنرانان مراسم ضیافت افطار حزب مردم‌سالاری مردوخی بود وی در ضمن سخنانش گفت مقدم سفیر کبیر و بزرگ آلمان را گرامی می‌داریم؛ وی همچنین به مسائل اقتصادی نیز اشاره کرد و گفت مفسدین دور هم جمع شده‌اند و مفسدین از مفسدین حمایت می‌کنند.

* مجری برنامه نیز در تأیید سخنان مردوخی با کنایه سخنی از حسین پناهی نقل کرد که یک بچه روستایی می‌گوید " ما دیگر فقیر نیستیم؛ دکتر گفت چشم پدرت آب مروارید آورده است"!

*روبوسی و خوش‌وبش آقازاده نوجوان کواکبیان با مهمانان مراسم نیز از دیگر نکات جالب در این ضیافت افطار بود.

*برخی از نمایندگان مجلس هشتم و نهم نیز از دیگر کسانی بودند که کواکبیان از حضور آنها تشکر کرد.

*مصطفی کواکبیان طی سخنانی در این مراسم به انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم اشاره و تصریح کرد: بحث ما اجماع است و گفته‌ایم که اگر شخصیتی مثل خاتمی بیاید حزب مردم‌سالاری کاندیدای اختصاصی نخواهد داشت و از وی حمایت می‌کند.

*دبیر کل حزب مردم‌سالاری همچنین یادآور شد: برخی از دوستان شورای مرکزی حزب، اسم بنده را برای انتخابات می‌برند ولی من گفته‌ام که تنها در قالب طرح مناسک حاضر هستم بیایم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  11:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها