0

کشتی‌های نظامی روسی قصد وارد شدن به بندر طرطوس را ندارند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

کشتی‌های نظامی روسی قصد وارد شدن به بندر طرطوس را ندارند

نسخه چاپيارسال به دوستان
وزارت دفاع روسیه:
کشتی‌های نظامی روسی قصد وارد شدن به بندر طرطوس را ندارند

خبرگزاری فارس: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که گروه کشتی‌های نظامی ناوگان دریایی این کشور که برای انجام ماموریت رزمی-آموزشی در دریای مدیترانه بسر می‌برد، قصد وارد شدن به بندر طرطوس سوریه را ندارد.

خبرگزاری فارس: کشتی‌های نظامی روسی قصد وارد شدن به بندر طرطوس را ندارند

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، گروه کشتی‌های نظامی ناوگان دریایی روسیه که برای انجام ماموریت نظامی-آموزشی در دریای مدیترانه بسر می‌برند، قصد ندارند تا وارد بندر طرطوس سوریه شوند.

وزارت دفاع روسیه روز جمعه اعلام کرد که ورود کشتی‌های نظامی ناوگان دریایی این کشور به مرکز تامین فنی- لجستیکی والقع در بندر طرطوس سوریه برنامه ریزی نشده است.

در بیانیه وزارت دفاع روسیه آمده است: گروه کشتی‌های نظامی روسی در ترکیب خود دارای یک کشتی تدارکاتی است که این امکان را برای کشتی‌ها فراهم می سازد تا در صورت ضوروت در دریا به تعمیر و تعویض لوازم یدکی بپردازند و نیازی به توقف در مرکز فنی-لجستیکی روسیه در بندر طرطوس نیست.

مقامات وزارت دفاع روسیه در عین حال تاکید کردند که در صورت افزایش احتمالی زمان حضور کشتی‌های ناوگان دریایی روسیه و تغییر کیفیت وظایف محوله به آنها، گروه فرماندهی این گروه کاملا حق دارد تا از تاسیسات بندر طرطوس برای تدارکات فنی مورد نیاز کشتی‌ها استفاده کند.

لازم به ذکر است که پیش از این رسانه های گروهی به نقل از منابع خبری در ستاد کل ارتش روسیه اعلام کرده بودند که گروه بزرگ کشتی‌های نظامی روسی در حال انجام وظایف محوله رزمی-آموزشی در دریای مدیترانه است و طی چند روز آینده وارد بندر طرطوس سوریه خواهند شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  11:16 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها