0

جزئیات تعمیرات پالایشگاه‌های گازی کشور اعلام شد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

جزئیات تعمیرات پالایشگاه‌های گازی کشور اعلام شد

نسخه چاپيارسال به دوستان
در گفت‌وگوی فارس با مدیر پالایشگاه‌های گازی کشور
جزئیات تعمیرات پالایشگاه‌های گازی کشور اعلام شد

خبرگزاری فارس:مدیر پالایشگاه‌های گازی کشور با تشریح تعمیرات پالایشگاه های گازی گفت: تاکنون 80 درصد تعمیرات این پالایشگاه‌ها به اتمام رسیده است.

خبرگزاری فارس: جزئیات تعمیرات پالایشگاه‌های گازی کشور اعلام شد
  • Tweet
  •  
  •  

مهدی جمشیدی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به آخرین وضعیت تعمیرات پالایشگاه‌های گازی گفت: از 20 فروردین ماه سال جاری تعمیرات اساسی پالایشگاه‌های گازی آغاز شد و تاکنون نزدیک به 80 درصد از تعمیرات انجام شده است.

مدیر پالایشگاه های گازی کشور ادامه داد: امیدواریم که تا پایان شهریور ماه کار تعمیرات به 90 درصد و تا اواسط مهر ماه نیز تعمیرات اساسی به طور کامل به اتمام رسد.

وی با اشاره به جزئیات این تعمیرات تصریح کرد: هم اکنون تعمیرات پالایشگاه های خانگیران به اتمام رسیده و تعمیرات پالایشگاه های ایلام و فاز 2 پارس جنوبی نیز تا 10 روز اینده به اتمام می رسد که با اتمام تعمیرات اساسی پالایشگاه ایلام روزانه 8 میلیون متر مکعب گاز تصفیه و در مدار قرار می گیرد.

جمشیدی دانا خاطرنشان کرد: تعمیرات پالایشگاه فجر جم تا پایان شهریور ماه و همچنین پالایشگاه پارسیان نیز تا اواسط مهر ماه به اتمام خواهد رسید.

مدیر پالایشگاه های گازی کشور در پایان ابراز امیدواری کرد که با اتمام تعمیرات پالایشگاه های گازی همانند فصول سرد سال گذشته بتوانند با تمام قدرت کار پالایش گاز را در پالایشگاه های گازی کشور بدون وقفه انجام دهند.

 

گزارش خبرنگار اقتصادی فارس هم اکنون در کشور ۱۳ پالایشگاه گازی فعال است که کار تصفیه گاز و انتقال به خطوط انتقال گاز کشور را انجام می‌دهند

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  11:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها