0

رونق بخش مسکن شرط افزایش رشد اقتصادی آمریکاست

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

رونق بخش مسکن شرط افزایش رشد اقتصادی آمریکاست

نسخه چاپيارسال به دوستان
رییس صندوق بین المللی پول:
رونق بخش مسکن شرط افزایش رشد اقتصادی آمریکاست

خبرگزاری فارس: رییس صندوق بین المللی پول تاکید کرد رونق بخش مسکن آمریکا تاثیر و نقش مهمی در افزایش رشد و رونق اقتصادی این کشور خواهد داشت .

خبرگزاری فارس: رونق بخش مسکن شرط افزایش رشد اقتصادی آمریکاست
  • Tweet
  •  
  •  

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز ، کریستین لاگارد تصریح کرد بی شک رونق بخش مسکن در بازار آمریکا تاثیر مثبت زیادی بر افزایش رشد و رونق اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری این کشور خواهد داشت .

نرخ بیکاری آمریکا تا پایان سه ماه دوم امسال به بیش از 8.2 درصد رسیده است . نرخ بیکاری آمریکا از فوریه 2009 میلادی بالای هشت درصد بوده که این مساله از سال 1948 میلادی تا کنون بی سابقه است .

صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است رشد اقتصادی آمریکا امسال به کمتر از 2 درصد برسد ولی این رقم تا سال 2016 میلادی به بیش از 3.4 درصد و در سال 2017 میلادی نیز به 3.3 درصد خواهد رسید .

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی کاهش نرخ بیکاری آمریکا نیازمند رشد اقتصادی بالای 3 درصد است . جیان ماریا فرتی کارشناس ارشد صندوق بین المللی پول نیز تاکید کرد طی سالهای آینده بازار مسکن آمریکا با رشد و رونق بیشتری روبرو خواهد شد و رشد فعالیتهای بخش مسکن تاثیر مثبتی بر رشد و رونق اقتصادی این کشور خواهد داشت .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  11:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها