0

منتفي شدن حضورمدافع استراليايي‌ در سپاهان

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

منتفي شدن حضورمدافع استراليايي‌ در سپاهان

منتفي شدن حضورمدافع استراليايي‌ در سپاهان


سرپرست تيم فوتبال سپاهان گفت: چرا نگفتند داور ديدار با راه‌آهن پنالتي روي خلعتبري را نگرفته است؟


 رسول خوروش درباره تساوي سپاهان مقابل راه آهن در شرايطي که گل اول سپاهان آفسايد بود اظهار داشت: کميته داوران اعلام کرده گل اول سپاهان آفسايد بوده اما چرا نگفته دقيقه 90 روي خلعتبري خطاي پنالتي شد اما داور اين خطا را نگرفت؟


 وي در مورد عملکرد بازيکنان به خصوص مدافعان در بازي با راه آهن عنوان کرد: در اين مسابقه هيچ يک از بازيکنان سپاهان خوب کار نکردند. به هر حال فوتبال بالا و پايين دارد. اين موضوع نگران کننده نيست و روزهاي خوب هم مي رسد.


 سرپرست تيم سپاهان ادامه داد: قرار بود باشگاه يک مدافع استراليايي الاصل که در تيم ملي کرواسي بازي مي کرد را جذب کند اما اين بازيکن روز گذشته اعلام کرد نمي تواند به ايران بيايد.


 خوروش در خصوص آخرين وضعيت سزار گفت: منتظريم فيفا ITC را صادر کند و سپس بتوانيم بلکا را به ليست خود اضافه کنيم. با توجه به اينکه سزار گفته نمي خواهد به ايران بيايد، فيفا هم طبق قوانين بازيکن را محدود نمي کند و کارت بازيکن را صادر مي کند. شکايت سپاهان از دو باشگاه النصر و برزيل باقي است و آن را پيگيري مي کنيم.


 وي در پاسخ به اين سؤال که آيا کرانچار سرمربي تيم و يا باشگاه بازيکنان را بابت تساوي خانگي مقابل راه آهن جريمه مي کنند يا خير گفت: جريمه اي در کار نيست. آنها زحمت خود را کشيدند و هنوز در اول راه هستيم.


 

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 14 مرداد 1391  10:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها